12 blogů, které ještě neznáte

Už nějakou dobu dávám dohromady nový seznam blogů, kde se píše buď o SEO nebo o podnikání anebo si myslím, že by dané blogy mohli moje čtenáře zajímat.

Dnes jsem se rozhodl, že už je čas pustit seznam ven, protože v poslední době se další nové blogy neobjevují. Pro ty, kteří ještě nečetli můj předchozí seznam doporučených blogů o podnikání je odkaz zde.

Jaké blogy se v seznamu nově objevili a kdo za nimi stojí?

Hardyn.cz

Nedávno začal blogovat také Michal Hardyn, který dělal například v Elephant Orchestra nebo u Hyperslev. Nyní má svoji „VIP affiliate síť“ se zaměřením na finance. Na blog píše pravidelně a rozhodně zajímavé info. Doporučuji přidat si jeho blog do čtečky.

Ondrejbarta.cz

Na blog Ondřeje Bárty jsem narazil nedávno a o to víc se divím, že to bylo tak pozdě. Píše o věcech, o kterých se u nás moc nemluví. Najdete u něho zajímavého info týkající se linkbuildingu pro zahraniční weby a vlastně celkově dost píše o zkušenostech z US trhu.

Blog.pixto.cz

Nevím jistě, kdo za blogem Pixto.cz stojí, ale podle whois to vypadá, že blog píše Michal Chrascina. Dělá v oboru, jeho MFA/affiliate weby občas potkám ve výsledcích vyhledávání. Píše docela pravidelně, jen v poslední době má menší pauzu.

Podnikanithajsko.cz

Blog podnikání v Thajsku trošku připomíná Johnovo podnikanivusa.com. Blog píšou Nikola a David Kolářovi, kteří se rozhodli že budou prodávat bytové doplňky z Thajska. Na blogu píšou info z praxe o tom, jak se jim daří a jak se jim v Thajsku žije.

Martinkasa.cz

Zakladatel nákupního centra Kasa.cz už také píše svůj blog. Nepíše sice tak zajímavě jako Michal Hardyn, ale občas se u něj dají objevit zajímavé postřehy.

 

Linki.cz/blog

Linkbuilder Zdeněk Dvořák píše na blogu hlavně o SEO a o tématech, které jsou tomu blízké. Často ho potkávám různě v komentářích, takže jeho blog pro vás možná nebude úplně neznámý.

Tomcupr.cz

Zakladatel Slevomatu a jeden z mála lidí, kteří svému webu můžou říkat Startup je Tomáš Čupr. I on píše na svůj blog, dokonce přes 2 roky. Jeho blog ale není tolik známý, já vždycky zapomenu, že existuje. Proto se dnes objevil v tomto seznamu.

Blog.bloxxter.cz

Jestli se zajímáte o SEO a říká vám něco longtail nebo analýza klíčových slov, pak vás nejspíš bude zajímat blog.bloxxter.cz, který má sloužit jako SEO průvodce na internetu. Tuto funkci jsem sice chtěl zastávat já, ale nakonec to nějak nedopadlo.

Blog.kvasnickajan.cz

Jan Kvasnička píše blog na svém firemním webu.

Témata článku se týkájí jak aktuálních událostí, tak i informací, které jsou pro čtenáře zajímavé dlouhodobě.

Owww.cz

Blog Petra Jeníka, který není v blogosféře nový, ale ještě jsem ho nezmiňoval. Důvodem bylo asi to, že ho nemám ve čtečce a ne všechny jeho články mám v oblibě. Spíš naopak. Jeho články jsou dobrým příkladem toho jak se dělá flame, ale Petr není dobrým příkladem toho, jak by se mělo diskutovat a argumentovat.

Matejpilat.blogspot.cz

Matej Pilát je mladý kluk ze Slovenska, který píše na různé témata, ale jeho články mají blízko k online podnikání, protože on sám provozuje e-shop ThinkPro.sk. Je to jeden z těch blogů, kde si na nic nehraje a nesnaží se vám vecpat bezcenné příručky výměnou za váš e-mail.

Michaljanik.cz/blog

Michal Janík na svůj blog nepíše příliš často. Publikuje pouze důležité příspěvky, takže nečekejte každodenní příděl novinek jako u Draga. Můžete tam ale najít zajímavé info, především proto, že Michal dělá v oboru a rozhodně se vyzná, takže má co říct.

 

10 komentářů

  1. Kvasnička Jan 12.9.2012
  2. Kamil Staš 12.9.2012
  3. Michael Chrascina 12.9.2012
  4. European-union 13.9.2012
  5. Jiří Rostecký 14.9.2012
  6. Soumar 25.9.2012
  7. koudy 11.10.2012
  8. Hulvath 29.11.2012
  9. Miska 27.6.2013

Přidej komentář