Affiliate sítě, které mě zaujaly

affiliate-marketing

affiliate-marketing

Poslední měsíc jsem nic nesepsal, protože se u mě nic nového neděje. Měsíc je ale dlouhá doba a tak jsem se chtěl blog trochu aktualizovat.

Už před nějakou dobou jsem si všimnul několika novějších affiliate sítí a programů, které byly mimo mé zaměření.

Rozhodl jsem se ale zkusit i nové obory a tak jsem se díval po nových provizních programech. Náhodou jsem narazil na pár programů a sítí, které by vás mohli zaujmout.

eSpoluprace.cz

Nejde vůbec o novou síť, ale kvůli ukončení činnosti AdBenefitu.cz jsem musel přejít kvůli některým kampaním právě sem. Využívám tu pár finančních kampaní a chystám se na otestování i kampaní z oblasti zdraví. Tato sít je prověřená, vyplácí asi během jednoho měsíce a komunikace byla vždy bez problému. Výhodou je množství kampaní z různých oblastí.

AffiliateClub.cz

Do této sítě jsem se registroval teprve před nedávnem (bohužel knihu od Michala Majgota jsem nevyhrál :/). Pokud se nepletu, za sítí stojí Michal Hardyn, který má v oboru mnoho zkušeností a affil managera tam dělá také zkušený Maigi. Zatím (březen 2014) tam mají jen 3 kampaně. Výhodou u nich je rychlost vyplácení, peníze posílají do několika dnů.

FaceList.sk

Do affiliate sítě FaceList.sk jsem se zatím neregistroval, protože tam není žádná kampaň, která by mě úplně oslovila, ale trochu o tom přemýšlím. Jde sice o slovenskou síť, ale pokud jste plátce DPH nebo identifikovaná osoba, neměl by být s fakturací problém.

Kampaní mají v nabídce aktuálně několik, mě se asi nejvíc líbí kampaň pro web DoruceniZdarma.cz (provize 14 %). Podle informací od managera má počet kampaní růst, takže se můžeme těšit na další.

PravoProPodnikatele.cz – affiliate spolupráce

Díky svému blogu jsem se dozvěděl o partnerském programu, o jehož existenci jsem předtím neměl tušení. Jde o program na propagací online právnické poradny s provizí 10%. Program jede na Affilboxu, takže se většina z nás nemusí učit nic nového, systém je známý. Myslím, že pro takovou službu se dá docela dobře v našem oboru najít cílovka, já osobně bych to určitě někdy využil.

VaseCocky.cz – affiliate spolupráce

Určitě už někteří z vás někdy slyšeli o eshopu od Vlasty Vavrů a tím je úspěšný obchod VaseCocky.cz. Nedávno jsem přes Twitter zjistil, že i tento shop už má affil a tak jsem se zkusil zaregistrovat a účet mi schválili (affil jede na Post Affiliate Pro). Zatím jsem se ještě na tento obor nezaměřil, ale láká mě to, i přesto, že je tento obor docela konkurenční (alespoň podle cen v PPC).

OnlineJazyky.cz – affiliate spolupráce

V záložkách jsem narazil ještě na jeden web a tím je e-learning na OnlineJazyky.cz. Jde o jazykové kurzy online, kde se můžete učit angličtinu, němčinu, francouzštinu a španělštinu. Mají hezky zpracovaný web a myslím, že produkt by se mohl dobře prodávat a provize 20 % taky není špatná (asi 400 – 500 Kč ze služby). Zatím jsem provizní program nezkoušel, ale vypadá to, že mají vlastní affil managera a je zde možnost navýšení provizí.

NEPŘEHLÉDNĚTE  Peníze fakt leží všude

Přihlášení/registrace: partneri.onlinejazyky.cz/registrace/

Programy a kampaně, které jsem tu zmiňoval nejsou zrovna tématické a pokud se pustíte do všeho najednou, pravděpodobně ne všechno dokončíte a nedotáhnete věci do konce (alespoň tak to bývá u mě). Proto doporučuji zaměřit se na jednu oblast/jeden produkt a tomu se věnovat hlouběji. Můžete mít klidně víc tématických webů/projektů, ale držte se jednoho oboru.

11 komentářů

 1. Tomáš 19.3.2014
 2. David 19.3.2014
 3. Michal 19.3.2014
 4. Roman 19.3.2014
 5. Josef P. 19.3.2014
 6. Marek Veselý 20.3.2014
 7. Kamil Staš 20.3.2014
 8. Jasom Dotnet 22.3.2014
  • Pou hra 24.3.2014
 9. Bananek 25.3.2014
 10. TomL 26.3.2014

Přidej komentář