Včera jsem se na blogu JBho dočetl o tom, že rozjede ten nápad s bulvárním magazínem, který už několikrát zmiňoval u sebe na blogu (v článcích nebo v komentech). Dočíst se o tom můžete i vy v článku na jeho blogu Schickelgruber.blog.cz, kde mimojiné zmiňuje:

Do dvou tydnu budeme bulvarni trojka na trhu po super.cz a blesk.cz. Myslim, ze tak do sesti mesicu se da dostat i na cca polovinu blesku, mozna i 60%.

Super.cz a Blesk.czPokud budou do čtrnáctidnů 3. na trhu, tak to podle mě bude slušná masáž a jsem zvědavý, z kolika stran se o tomto novém bulváru dozvím.

Jak už jste z citace asi poznali, titulek je fake, JB bude dělat svůj web na doméně extra.cz (ta mi k tomu hodně sedne). Momentálně je doména přesměrovaná na blog Miloše Čermáka, projekt se má spouštět až 1. března.

Jsem zvědavý, jestli to bude spíš upravená kopie stávájících bulvárů anebo přijde Extra.cz s nějakým novým konceptem. Co myslíte vy a co říkáte na další bulvár v Česku?

Články na podobné téma:

Sdílej a buď můj ambasador:
Kategorie: Podnikání

Radek Strouhal

Autor je webmasterem, který se stará o developování domén, tvorbu MFA a SEO.

9 komentářů

MyB · 29.1.2013 v 11.48

Musí přijít s něčím extra 🙂 Hlavní bude obsah, současný bulvár se kopíruje navzájem, stejný nebo podobný článek najdete na všech… pokud půjde stejnou cestou, tak se nechytí. Super.cz má díky Seznamu ohromnou výhodu. A jelikož píše, že bude mít cca 5 redaktorů, tak nevím nevím…

Turek · 29.1.2013 v 15.02

Jsem na to zvědav. Jen nemáš chybku v titulku. Nekupuje náhodou jen doménu extra.cz

Alex · 29.1.2013 v 22.48

Super.cz mi přijde dost slabý, i v té bulvárnosti. Asi ho zachraňuje zviditelnění na seznamu. (Možná by bylo dobré pro rozjezd koupit také seznam…)

Honza · 30.1.2013 v 2.51

Bulvár je obrovský trh takže věřím, že i kdyby to byl pouze klon (ale to nepředpokládám) tak stejně se uchytí! Ne nadarmo je Blesk nejprodávanější deník v ČR! Už se těším až ho napadne pořídit si vlastní TV!

Mira · 30.1.2013 v 16.43

Taky provozuji bulvární magazín 🙂 Megabulvar

Filip · 1.2.2013 v 11.51

Docela by mě zajímala statistika pageviews na návštěvníka. Imo ji Super bude mít bezkonkurenčně nejvyšší. Klíčová je přehlednost a použitenost. V tom Super válcuje skoro všechny zpravodajský weby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *