Blog

Report příjmů z duben 2016

report-prijmu-duben-2016

Jak jsem v očekával, příjmy za duben oproti dubnu narostly a to (relativně) nemálo. Konečně začínám mít trochu motivaci věnovat se e-shopům. Už to není charita, ale můžu to zařadit mezi jeden ze „stabilních“ příjmů. Není to sice ani zdaleka tak výdělečné, jak bych čekal, ale relativně stabilní příjem to je. Kromě e-shopů narostli i zisky z půjčkoaffilů, ale nečekám, ... Read More »

Jak snížit procento nevyzvednutých zásilek a dobírek

nevyzvednuta-dobirka-zasilka

Tento článek zase píšu jako reakci na Filipovo video o nezaplacených dobírkách. Tentokrát už se myslím úplně shodneme, ale ještě bych měl pár tipů k tomu, jak snížit počet nevyzvednutých dobírek. V ČR jsou na to určitě mnohem lepší specialisté, ale bohužel nejsou tak flexibilní jako já a asi o tom v nejbližší době nikdo psát nebude. Musíte se tak ... Read More »

Report příjmů březen 2016

volsor

V některém z minulých článků jsem sliboval, že bych mohl připravit další report příjmů (ten minulý vyšel zde) a ukázat, jak na tom od nového roku jsem. Včera jsem náhodou volnou chvilku měl a tak jsem se podíval, odkud tekly v prvním jarním měsíci peníze. Samotného mě to trochu překvapilo, poměrově jsem to čekal trochu jinak. V posledních měsících se ... Read More »

První místo v SERP, to chceš!

seo-prvni-pozice

Poslední týdny pravidelně sleduji videa od Filipa Nováka (www.zeptejsefilipa.cz) a dnes u něj vyšlo další video, tentokrát o Google, SEO a tak 🙂 Tahle témata mě vždycky zajímají, protože snad každý v oboru má trochu jiný názor a ani u mě to není jinak. V tomhle článku zkusím zas trochu rozvířit diskuzi (a nahnat si návštěvnosti. Určitě to není mířené ... Read More »

Proč nepíšu?

proc-nepisu

Jestli mám nějaké pravidelné čtenáře, tak jste si určitě všimli, že poslední dobou na blog moc nepřispívám. Je to hodně způsobené tím, že zkouším stahovat finanční pohledávky a blogováním toho moc nevydělám. V posledních dnech už to ale začíná být lehce uvolněnější, tak snad začnu psát víc. E-shop nikdo nechce… Jak jste si asi všimli, prodej e-shopu Zefstyle.cz je stále ... Read More »

Peace a love ve Zlíně

sraz-affilaku-zlin

Když jsem začal jezdit do Zlína úplně poprvé, zajímal jsem se hlavně na přednášky, které organizuje TIC Zlín a pokud se nepletu, první přednáška, kterou jsem navštívil byla Manuele G. Nuněze (bloguje na http://manuelnunez.cz/), který mluvil o affilu. Na sraz jsem dorazil společně s Radimem Sklenářem a naše trojka je tak od té doby takovým „affil jádrem“ dalších srazů. Nejprve ... Read More »

Prodej e-shopu Zefstyle.cz

zefstyle-penny-boardy

Po několika letech provozování internetového obchodu se skateboardy jsem se rozhodl Zefstyle.cz prodat. Důvodů k tomu mám několik, jak finanční problémy, tak i jiné zaměření v podnikání a pauza od e-shopů. Pro ty, kdo Zefstyle.cz neznají tu mám krátké představení: Longboardy dneska nejsou jediným trhákem – kromě nich taky dost letí Penny boardy. Penny board je malý plastový skateboard, o ... Read More »

Jak vydělat na expirovaných doménách?

expirovane-domeny

Včera jsem na Facebookové stránce tohoto blogu slíbil, že dneska napíšu, jak vydělat na expirovaných doménách, které aktuálně prodávám. Snad nikdo z vás nečeká univerzální návod, jak snadno vydělat na internetu skoro bez práce, protože pak budete asi zklamaní. Bez práce to určitě nebude, ale pokud budete mít štěstí, můžete mít docela rychlou návratnost vašich investic. Moje úspěšné testy Podle ... Read More »

Výprodej domén s ranky

domeny-na-prodej

Zbavuju se některých svých domén a projektů, většinou jsou to ale domény bez obsahu. Cena za každou doménu je 300 Kč. Domény je možné koupit samostatně nebo v balíku za 4000 Kč. 1inzeraty.cz (PR 1, SR 1, registrace 2012) apartman-lipina.cz (PR 2, SR 1, registrace 2015) asterie.cz (PR 1, SR 1, registrace 2015) battleofthenations.cz (PR 1, SR 1, registrace 2015) ... Read More »

Affiliate síť ad2leads.com

ad2leads-affiliate

Během minulého roku (2015) jsme si občas psali s Tomášem Dekanem a bavili jsme se o tom, že chystá novou affiliate síť pro vybrané affiláky. Tehdy jsem nepočítal s tím, že bych se do sítě zapojil – v tu dobu jsem měl všechny affil odkazy nastavené pro eSpolupraci.cz nebo Volsor.cz a nechtělo se mi testovat něco jiného, měnit kódy a ... Read More »