Už dlouho tady nebylo žádné video z podnikatelské sféry. Většinou startupovou scénu nesleduji, ale Michaelovy rozhovory jsou pro mě vždycky zajímavé, protože se nezajímá o to, co je zrovna trendy, ale o to, co funguje a vydělává a to je pro mě podstatné (i když podle minulého článku to tak nemusí vypadat).

StartupCamp #11 Michael Rostock Poplar from Tyinternety on Vimeo.

Články na podobné téma:

Sdílej a buď můj ambasador:

Radek Strouhal

Autor je webmasterem, který se stará o developování domén, tvorbu MFA a SEO.

6 komentářů

Tomas · 31.10.2013 v 12.27

Rostocka můžu, díky za video. Jeden z mála inspirativních lidí v ČR, který byznysu opravdu dobře rozumí..

manasekp · 31.10.2013 v 18.16

On se vzdycky vyjadruje tak nejak zvlastne, urcite ma pravdu v tom ze jde po penezich ale spoustu nazoru ma na muj vkus az prilis vyhranenych.

    Radek · 31.10.2013 v 18.19

    Citim to podobne, myslim ze jde po co nejvetsi efektivite a moznosti rustu, nebo tak nejak. Uz treba jen to, ze uznava jen globalni startupy je takove zvlastni, jak si treba nedokazu predstavit, ze bych zacinal startup v 15ti zemich najednou. Ale mozna se na to diva z pohledu investora a uz ma neco za sebou. Ja si to rad poslechnu jako motivaci a nektery prvky pak „pouzivam“ v mensim meritku.

ltynk · 31.10.2013 v 21.51

Na videa s Rostockem se vždycky rád podívám, ale tohle mi přišlo docela špatný. Nemyslím tak obsah, ale ta forma… mohlo to bejt trochu živější, otázky publika některý nebyli slyšet vůbec (ani zopakovaný) a ani nebylo zabraný, kdo se ptá.

tomas · 1.11.2013 v 16.18

On chce prostě jen vydělat peníze nezajímají ho drobné jinak škoda že je to tak krátké klidně mohlo byt o hodinu delší

Adriana · 9.11.2013 v 13.58

Rostock je jeden z nejinspirativnejsich lidi ve byznysu vubec. Libi se mi, jak rika vsechno bez obalu a na rovinu. Skoda, ze nemam startup, ktery bych mu nabidla…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *