Nová slovenská affiliate síť

Pokud jste to ještě nezaznamenali, nedávno došlo na Slovensku ke vzniku nové affil sítě Dognet.sk, jejíž affil managerem je Štefan Polgári. Nevím jak s affily na Slovensku vlastně je, dění tam nesleduju. Vím, že například espoluprace.cz má nějaké kampaně pro SK partnery, ale o dalších možnostech nevím.

Na této affiliate síti se mi líbí to, že přináší kampaně z různých oborů – a to především z těch ověřených. Jsou zde klasické finanční kampaně (Požičkomat), kampaně na spodní prádlo (Loly.sk) nebo dámské oblečení (Ladymania.sk). To jsou všechno obory, které jsou u nás dost konkureční, protože jsou tam peníze. Kromě toho mají v Dognet také kampaně na studium BBA a MBA.

„Affiliate sieť je postavená na efektivite a know-how, ktoré radi našim publisherom poskytneme. Sme otvorení diskusii, nápadom a vylepšeniam…“

Myslím, že díky přístupu Štefana je to ideální možnost pro kolegy na Slovensku, kteří chtějí začít dělat affiliate trochu jinak, než jen naházením reklamních bannerů na web. Konečně se tam objevují takové možnosti, jaké máme v CZ my díky eSpolupráci nebo Adbenefitu.

Další info o této síti:

NEPŘEHLÉDNĚTE  Čím se vlastně živím a proč můžu dělat SEO jen pro Seznam

4 komentáře

  1. counter 3.6.2013
  2. Adam 6.6.2013
  3. Pan půjčka 26.6.2013
  4. Dragon-82 9.7.2013

Přidej komentář