Vyzkoušejte si produkty, které propagujete

kredito24Určitě se najde alespoň pár čtenářů, kteří si vyzkoušeli affiliate, mají z toho nějaké příjmy anebo se provizemi živí (vám už toho asi moc neporadím).

Já teď sice nezaměřuji svůj focus primárně na affiliate, ale věnuji se řízení eshopu Zefstyle.cz, občas si ale najdu chvilku a na některých webech affily pořád mám a „testuji“.

V poslední době je mou motivací také výzva/soutěž TOPAFFILÁK, kterou najdete na Facebooku a jde o to, kdo ze soutěžících se rychleji dostane na příjem 100 000 Kč měsíčně (něco jako Rybí challenge). Zatím se sice nejspíš konkurence fláká stejně jako já, ale tuším, že jestli něco nezačnu dělat, někteří z affiláků mě začnou utíkat.

Proto jsem dnešní cca hodinku času věnoval recenzi jednoho z úvěrových produktů, který je opět v nabídce espoluprace.cz a který mi v minulosti vydělal desítky tisíc korun (stejné „zázraky“ už ale nečekám). Jde o Kredito24 půjčku – u espoluprace teď dostanete 140 Kč za dokončenou žádost.

Není nad vlastní zkušenosti

Recenzí na krátkodobé půjčky jsem už napsal plno, ale vždycky jsem si jenom přečetl popis produktu, projel klíčová slova a longtail a případně si prošel diskuze, abych věděl, co lidi zajímá.

Tentokrát jsem to ale udělal jinak. Minulý týden jsem rychle potřeboval peníze a i když jsem věděl, že u Kredito24 půjčky zaplatím nemalý úrok, řekl jsem si, že se mi bude takhle zkušenost hodit, pokud někdy zas affil na půjčky začnu dělat.

Přečíst recenzi na Kredito24 půjčku >>

Prošel jsem tedy někdy minulý týden celou žádost o půjčku (udělal jsem si z každé stránky screenshot, bohužel jsem je neuložil!), zadal všechny informace a peníze jsem si půjčil.

Díky tomu, že jsem byl v situaci, kdy jsem peníze opravdu potřeboval, jsem věděl, co je pro mě jako klienta důležitá a co asi bude zajímat i ostatní. Měl jsem taky přístup ke všem stránkám při žádosti a kdybych si screeny uložil, můžu mít asi nejlepší recenzi na Kredito24 půjčku na českém internetu.

Je to sice už pár dní, co jsem si tam půjčoval, ale naštěstí zas tak rychle nezapomínám, takže jsem dneska zkusil recenzi na tuto půjčku žádost napsat a dopadlo to nad očekávání. Text se psal hodně snadno a nakonec jsem se dostal přes 5000 znaků + pár obrázků.

Kdybych si tam nepůjčoval, určitě nenapíšu recenzi tak dlouhou a tak, aby to vypadalo, že jsem opravdu jedním z těch, kdo peníze potřebují. Navíc jsem už zhruba zjistil, jak se lidé, kteří si půjčují cítí, co je zajímá, jak je můžu ovlivnit atd.

Myslím, že takové informace a znalosti vás jako affiláka, můžou posunout před většinu ostatních partnerů, kteří krátkodobé půjčky propagují. Není to sice nejspíš to hlavní, ale já cítím, že mě takhle zkušenost zase trochu posunula a můžu teď dělat půjčkové weby víc empaticky.

NEPŘEHLÉDNĚTE  Report příjmů za květen 2016

9 komentářů

  1. Roman 20.10.2015
    • David 30.10.2015
  2. Planet 20.10.2015
  3. marketa 23.10.2015
  4. Beňo 2.11.2015
  5. joe 8.11.2015
  6. Parádní 11.11.2015

Přidej komentář