2 tipy na nové affiliate programy

V posledních několika dnech jsem se dozvěděl o novinkách v oblasti affiliate. Jednak jde o vznik nové provizní sítě a druhou novinkou je affiliate program s herní tématikou, který je podle mě docela zajímavý a mohl by být dobrou alternativní možností jak monetizovat herní a zábavné weby s horším trafficem.

3 tipy na nové affiliate programyNová provizní síť, kterou jsem v úvodu zmínil je projekt Proviznisit.cz, za kterou stojí Mário Roženský. Mário se ve světě affiliate marketingu pohybuje už delší dobu, nedávno přišel s jeho projektem Affilbox.cz . Nyní jsou k dispozici sice pouze dvě kampaně a to na porovnání elektřiny a plynu.

Podobné kampaně sice nabízí Adbenefit, tam je ovšem doba schválení leadu delší. Nabídka v Proviznisit.cz je podle mailu od Mária taková:

V obou kampaních vyplácíme 300 Kč za podepsanou smlouvu. Cookie jsem nastavil na 90 dní. Průměrná doba schválení leadu je někde okolo 3-4 týdnů. Do vašich leadů započátáváme také kalkulace, které návštěvník neodešle! Takže o své provize nepřicházíte.

Druhou novinkou je pak kampaň pro online hru My Lands. Zde dostáváte platbu za každého registrovaného uživatele (12 Kč). Díky tomu, že hra umožňuje i převod herních prostředků na peníze převodem na Paypal by se z toho mohlo stát dobré lákadlo. Teď jsem zjistil, že podobný affil na onlinovku nabízí espoluprace.cz ještě pro hru The Settlers Online (platba za registraci 10 Kč).

Články na podobné téma:

Share

13 Responses

 1. Díky za super tip na herní affil ! Konečně jsi začal zase trochu psát… I ta šablonka se šikne, ještě jednou díky !

 2. M napsal:

  Proč sis do odkazu k té espolupráci nedal kód pro získání subpartnerů? Nejsi tam registrovaný?

 3. peto napsal:

  tie herne affily sú zaujímavé, diky za tip

 4. Vagar napsal:

  Prosím a kde najdu ten affil na online hru My Lands?

 5. ohneta napsal:

  Zajímavé je, že jsme na jednom webu měli adsense a lidi na to vůbec neklikali. Včera po přečtení tohohle článku jsem adsense vyměnil za panel na Main Land a lidi klikají jak o závod. Ještě by se mohli i registrovat :D. Ale díky za tip.

 6. Michal napsal:

  Přesně jak před několika dny někdo předpověděl na svém blogu, teď bude na každé stránce reklama na My Lands 😀 Na webech s online hrami to může dělat pěkné konverze.
  Jen jsem dneska nebo včera dostal email, že kampaň bude na žádost inzerenta na týden pozastavena. Odkazy teď dočasně povedou právě na Settlers, kde je provize 10 Kč za registraci.

 7. Honza napsal:

  Settlery jsem našel, ale My Land ne. I tak vyzkouším.

 8. Online hry napsal:

  Affilů na monetizaci herní webů je víc. Nicméně zrovna Settleři, které nabízí i Potenza, ta dává za registraci zatím nejvíc tedy 15 Kč, je v principu jen pro ty co neumí anglicky a neumí jít přímo za zdrojem. Za registraci se dá totiž dostat 0,9 Eur, což je cca 22,5 Kč a navíc jsou provize z prodejů, o čemž se ani jeden z čekých affil partnerů nezmiňuje. Docela zvažuju založení vlastní sítě pro affil herní webů, protože pokud v článku psané podmínky jsou „skvělé“, tak takové dokážu dát taky, nebo i lepší a ještě na tom příjemně vydělat. Promyslím a možná opravdu založím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *