Affiliate od Omega Financial ožívá

Omega Půjčka affiliateMoje příjmy jsou ze značné (už ne z větší) části tvořeny příjmy z různých affiliate programů.

Popravdě jich není moc a výplaty dostávám pravidelně jen z Nejprovize.cz, občas něco z Adbenefit.cz, eSpoluprace.cz nebo právě od firmy Omega Financial, kterým propaguji jejich Omega Půjčku.

Momentálně u Omegy nedělám skoro žádný obrat, protože se většinou zaměřuji na jeden program (čím víc celkových provizí, tím vyšší jednotlivá provize).

Někde nejspíš budou jejich bannery, případně odkazy s affil linkem, iframe zatím používám minimálně, rozhodně pro tuto půjčku nemám vlastní landing page.

Nižší provize, vyšší schvalovatelnost

Tato situace se ale možná změní, protože v tomto affiliate programu došlo k určitým změnám ve schvalování provizí. Radši budu citovat přímo jejich zprávu z mailu:

Mění se komplet systém odměňování. Nyní nebudeme vyplácet provize až za schválenou půjčku, ale už v případě, že bude uživatel předschválen.

Co to znamená? Doteď byla provize vyplácena až za schválenou půjčku, tedy až uživatel poslal 1 Kč, prošel schvalovacím procesem, půjčily se mu peníze.
Nyní bude provize schválena daleko dříve. Nečekáme na 1 Kč, nečekáme na odeslání peněz. Stačí pouze, když se uživatel zaregistruje a projde scóringovým ověřením. V případě úspěchu schvalujeme provizi.

Bohužel však dojde ke snížení provizí, základní provize bude teď 180 Kč za schválenou půjčku. Podle jejich testování by však mělo dojít až ke 3x lepšímu schvalování půjček, takže ve výsledku by měly být zisky vyšší.
Provize tedy budou vypadat následovně:

 • 0 – 6 provize: 180 Kč za schválenou provizi (10 % nadpartner)
 • 7 – 15 provize: 190 Kč za schválenou provizi (10 % nadpartner)
 • 16 – xx provize: 205 Kč za schválenou provizi (10 % nadpartner)

Zpráva s novinkami, které měli okamžitou platnost dorazila 16. prosince a hned dva dny poté už jsem měl první dvě schválené provize. Asi celý měsíc a půl předtím tam žádné konverze nebyli, takže to schvalování bude opravdu o něco lepší.

Mě upřímně Omega docela láká, Ferratum půjčka mi nikde moc nejede, Crediton se mi nelíbí a další společnosti iframy nenabízí. Bohužel jsem měl u Omega formuláře trochu problém s pozdním načítáním, ale to je skoro všude.

Asi si udělám čas a zkusím dát dohromady nějakou minilanding page a otestuju tam tady tu půjčku trochu víc, třeba bych si mohl ten příjem z affiliate konečně trochu diverzifikovat.

Nepoužíváte někdo tento affiliate program? Jaké jsou případně vaše zkušenosti?

Články na podobné téma:

Share

12 Responses

 1. MarekPro napsal:

  Pořád se to drží tak na max. 6-10% schválených konverzí, čili se to ani nevyplatí. Dnes už se ale vpodstatě nevyplatí dělat do žádného půjčkového affilu, konkurence obrovská. A obrovská je díky tomuto a podobným webům, kde dostávají kopíráci návody přímo pod nos. Nechápu, proč to děláš? Ty, Kroupa a podobní postupně zlikvidujete Affil v Česku kvůli pár kačkám, které vám přijdou z affil linku z blogísku. Až na to přijdeš, jakou děláš chybu, tak bude už pozdě.

  • Radek napsal:

   Imho je nesmyslné tvrdit, že zlikvidujeme affil v Česku. Jednak není to prosazení webu tak snadné, právě kvůli konkurenci, takže se tam nedostane každý. Na pozice, ze kterých chodí lidi, se dostane stejně jen špička těch nejlepší, klasičtí kopírovači získají minimální traffic.
   Vidím sice, že vznikají nové finanční weby, ale nevadí mi to – právě naopak, aspoň mám v tomto oboru možnost získat nové partnery. Pokud tím ohrožuju ostatní, tak by asi měli začít dělat svou práci lépe. Pochybuju, že si bude stěžovat třeba Tomáš Děkan s jejich webem fajnpujcky.cz – toho mým blogískem opravdu neohrozím 🙂

 2. Čolek napsal:

  V poslední době mi nejlíp vychází Money Now. V Zanoxu má nastaveno 20 eur/lead a více než dobrej poměr žádostí/schválená půjčka. Doporučuju vyzkoušet…

 3. Ivan napsal:

  Nemyslím že by „kopírovací návody“ likvidovaly trh. V amgličtině je podobných „step by step“ návodů mraky a nevypadá to že by tím byl trh nějak ohrožen.

 4. Honza napsal:

  Je to tak, půjčkových webů je spousta a prosadit se mezi nima jde dost těžko.

 5. Jan Potůček napsal:

  OmegaPujcku hodlám po novém roce vyzkoušet, nevis zda mají provizi i za opakovanou půjčku?

  • Radek napsal:

   Myslím, že před změnou provizí platili i za reg. uživatele, ale teď aktuálně už nevím. Ale jde o relativně novou firmu, takže ta databáze klientů snad není tolik plná jako třeba u Ferratum 🙂

 6. tomas napsal:

  MarekPro
  +1

  A kdo říká že NE měl by se na to zeptat bronziho 🙂

 7. Michal napsal:

  Souhlasím s tomasem a MarekPro.

 8. Omega napsal:

  Tak mám čerstvé statistiky po krátké propagaci Omega půjčky – 26 žádostí a jen jedna schválená :O

 9. Jaké máte procento schválených konverzí? Mně to vychází na cca 4%, což je docela propadák.

 10. Omega napsal:

  jojo, už je to pár týdnů, co se konverze vrátily do původních kolejí a stojí to teď zase zaprd…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *