Affiliate sítě, které mě zaujaly

affiliate-marketing

affiliate-marketing

Poslední měsíc jsem nic nesepsal, protože se u mě nic nového neděje. Měsíc je ale dlouhá doba a tak jsem se chtěl blog trochu aktualizovat.

Už před nějakou dobou jsem si všimnul několika novějších affiliate sítí a programů, které byly mimo mé zaměření.

Rozhodl jsem se ale zkusit i nové obory a tak jsem se díval po nových provizních programech. Náhodou jsem narazil na pár programů a sítí, které by vás mohli zaujmout.

eSpoluprace.cz

Nejde vůbec o novou síť, ale kvůli ukončení činnosti AdBenefitu.cz jsem musel přejít kvůli některým kampaním právě sem. Využívám tu pár finančních kampaní a chystám se na otestování i kampaní z oblasti zdraví. Tato sít je prověřená, vyplácí asi během jednoho měsíce a komunikace byla vždy bez problému. Výhodou je množství kampaní z různých oblastí.

AffiliateClub.cz

Do této sítě jsem se registroval teprve před nedávnem (bohužel knihu od Michala Majgota jsem nevyhrál :/). Pokud se nepletu, za sítí stojí Michal Hardyn, který má v oboru mnoho zkušeností a affil managera tam dělá také zkušený Maigi. Zatím (březen 2014) tam mají jen 3 kampaně. Výhodou u nich je rychlost vyplácení, peníze posílají do několika dnů.

FaceList.sk

Do affiliate sítě FaceList.sk jsem se zatím neregistroval, protože tam není žádná kampaň, která by mě úplně oslovila, ale trochu o tom přemýšlím. Jde sice o slovenskou síť, ale pokud jste plátce DPH nebo identifikovaná osoba, neměl by být s fakturací problém.

Kampaní mají v nabídce aktuálně několik, mě se asi nejvíc líbí kampaň pro web DoruceniZdarma.cz (provize 14 %). Podle informací od managera má počet kampaní růst, takže se můžeme těšit na další.

PravoProPodnikatele.cz – affiliate spolupráce

Díky svému blogu jsem se dozvěděl o partnerském programu, o jehož existenci jsem předtím neměl tušení. Jde o program na propagací online právnické poradny s provizí 10%. Program jede na Affilboxu, takže se většina z nás nemusí učit nic nového, systém je známý. Myslím, že pro takovou službu se dá docela dobře v našem oboru najít cílovka, já osobně bych to určitě někdy využil.

VaseCocky.cz – affiliate spolupráce

Určitě už někteří z vás někdy slyšeli o eshopu od Vlasty Vavrů a tím je úspěšný obchod VaseCocky.cz. Nedávno jsem přes Twitter zjistil, že i tento shop už má affil a tak jsem se zkusil zaregistrovat a účet mi schválili (affil jede na Post Affiliate Pro). Zatím jsem se ještě na tento obor nezaměřil, ale láká mě to, i přesto, že je tento obor docela konkurenční (alespoň podle cen v PPC).

OnlineJazyky.cz – affiliate spolupráce

V záložkách jsem narazil ještě na jeden web a tím je e-learning na OnlineJazyky.cz. Jde o jazykové kurzy online, kde se můžete učit angličtinu, němčinu, francouzštinu a španělštinu. Mají hezky zpracovaný web a myslím, že produkt by se mohl dobře prodávat a provize 20 % taky není špatná (asi 400 – 500 Kč ze služby). Zatím jsem provizní program nezkoušel, ale vypadá to, že mají vlastní affil managera a je zde možnost navýšení provizí.

Přihlášení/registrace: partneri.onlinejazyky.cz/registrace/

Programy a kampaně, které jsem tu zmiňoval nejsou zrovna tématické a pokud se pustíte do všeho najednou, pravděpodobně ne všechno dokončíte a nedotáhnete věci do konce (alespoň tak to bývá u mě). Proto doporučuji zaměřit se na jednu oblast/jeden produkt a tomu se věnovat hlouběji. Můžete mít klidně víc tématických webů/projektů, ale držte se jednoho oboru.

Články na podobné téma:

Share

11 Responses

 1. Tomáš napsal:

  VašeČočky mě taky padly o oka, udělal jsem minisites, ale pak jsem ji nějak zapomněl propagovat. No snad příští rok…

 2. David napsal:

  PravoProPodnikatele.cz vypadá zajímavě, máte s tím někdo konkrétní zkušenosti? Kolik se tam průměrně pohybují ceny?

 3. Michal napsal:

  Super přehled, espolupráci teď taky zkouším. V nadpise máš hrubku, mělo by být „zaujaly“ s tvrdým „y“ 😉

 4. Roman napsal:

  ja môžem odporučiť tento affiliate http://polovicneceny.sk/partnersky-program
  dosť vysoké provizie ponukaju.

 5. Josef P. napsal:

  U programu On-line jazyky mi vadí neexistence jiných propagačních materiálů než pro kurzy angličtiny, těžko to použiješ na webu o Španělštině. On ten program už běžel pod systémem PostAffiliatePro a byl docela nešetrně ukončen, tak jsem měl trochu obavu aby to nedopadlo podobně i nyní. Už tam nějakej pátek lidi ale vydělávají tak snad to bude fungovat.

  Apropó nevíte někdo kam se poděl affil od AdBenefitu na osobní bankrot?

  uááááá to kopírování hesla mě zabije asi, ani na pátej pokus to neveme 😀 „Error 1: Click back and type in the password.“

 6. Marek Veselý napsal:

  Zdarec, super článek. Máš ode mne na tvém gmailu zprávu s nějakým infem ohledne affilu 😉 tak zatím čus.

 7. Kamil Staš napsal:

  Jedna síť od známé osobnosti na internetu Michala Kubíčka http://vydelavejtenainternetu.cz/ Zatím jen sbírám provize. Takže zkušenosti s platbou nemám.

 8. Jasom Dotnet napsal:

  S affiliatom sa nám poslednú dobu roztrhlo vrece aj na Slovensku. Pomaly sa to tu KONEČNE začína rozbiehať, ale zároveň začína sa o náš malý koláčik byť čoraz viac hladných krkov. Je tu čoraz tesnejšie a tesnejšie (rovnaé zárobky si vyžadujú viac práce)

 9. Bananek napsal:

  Zdravím, používáte někdo tuto affiliate sít http://www.cgaffiliate.cz/? Máte s ní nějaké zkušenosti?

 10. TomL napsal:

  Díky za hezký přehled a za tipy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *