Jediná konference, kterou letos navštívím


affil-konferenceNejsem zrovna extrovertní typ, takže nemám potřebu přednáškovat, konferencovat a navazovat kontakty v oboru. Networkuji minimálně a většinou se s novými lidmi ze SEO moc neseznamuji.

Letos ale udělám jednu výjimku a to hned z několika důvodů. Jednak se tam potkám s lidmi, které už znám (a jsou fajn) a zároveň bych tam mohl vyřešit pár obchodních aktivit – brzy bych chtěl spouštět affiliate pro náš skejtový eshop Zefstyle.cz, takže se tam hned s někým můžu dohodnout anebo nasbírat kontakty.

Dalším důvodem je lokalita. Není to tak daleko jako do Prahy (těch několik hodin cesty je fakt nekonečných), takže tam dorazí i ti, kteří to mají do Prahy podobně z ruky jako já.

Na Jehle, což je hotel, kde se akce koná, to mám rád a jsem tam docela často. Byli tu už třeba přednášky s Filipem Novákem anebo s Filipem Podstavcem. Je super, že je tu všechno na jednom místě, takže se z přednášky přesunete na oběd o pár pater dolů a všichni zůstanou pohromadě a můžou se neoficiálně poznat.

Kromě networkingu se bude na konferenci i přednášet a představí se nové Affilo.cz a celkově se bude asi dost mluvit o affilu.

Já jsem teď v tomhle mimo hru, takže doufám, že si tam trochu ujasním, jestli v tom chci zůstat a v jaké pozici (partner/obchodník). Může se totiž stát, že na konferenci uslyším nějaké cenné info z pozadí, které se ukáže jako důležitá konkurenční výhoda (to už se párkrát podařilo).

Myslím, že tohle bude ten typ hodně otevřené akce, kde se můžete dozvědět info, které by vám affiláci normálně neřekli. Proto mám tu atmosféru tak rád a dávám tomu přednost před pražskými affiliate čtvrtky 🙂

Kdo ze známých lidí z affiláků dorazí (TOP affiláci tam bohužel nebudou, ti se rodí jen v Praze)

 • Petr Baloun
 • Tomáš Dekan
 • Ondřej Martínek
 • David Řezáč
 • Michal Kurečka

Odkaz na FB událost: https://www.facebook.com/events/698184000327279/
Odkaz na událost na blogu Markeťáci na Vysočině: http://www.marketacinavysocine.cz/mini-affiliate-konference/

Články na podobné téma:

Share

2 Responses

 1. Jan Profík napsal:

  Radku, jaká byla konference? 😉

  • Radek napsal:

   Konference byla dobrá, ale na mě to uběhlo trošku moc rychle. Já jsem spíš na takovej volnej business pokec, a teď tu většinu času zabraly přednášky a pak panelová diskuze a networking byl jen relativně krátce potom. Ale pro mě to byla fakt asi jediná konference, kam jsem ještě jakž takž zapadl a bylo to takový punkový 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *