Report příjmů za srpen 2014

I když jsem nechtěl dělat reporty pravidelně, není v tom vlastně žádný problém a tak jsem připravil další report z druhého prázdninového měsíce. Na situaci se toho moc nezměnilo, někde došlo k mírnému nárůstu, jindy k poklesu zisků. Nezaznamenal jsem naštěstí takové propady jako například Josef nebo panZero.

Hlavní zisky mi jdou stále z propagace půjčky Kredito24 a z eshopu se skejty. Zbytek příjmů je z PPC, prodeje reklamy nebo jiného zboží (začínám už i s prodejem letošního česneku).

zefstyleV affiliate jsem se nijak výrazně neposunul, síť leadgen webů, které jsem tvořil se moc nechytá a příjmy jsou z toho minimální.

Protože jsem přišel na krátkou dobu pro zdroj trafficu pro eshop a Seznam mě posunul o pár pozic níž, nebylo objednávek tolik, ale stále je to slušné.

O prázdninách jsem zkusil přidat nové produkty a příslušenství, ale zatím se to nijak nechytá.

Podle vývoje situace s bydlením se uvidí, zda začnu nabízet i longboardy (imho dobrá nika) nebo eshop prodám/pronajmu.

screen-serpSpíš se teď věnuji udržování obsahových webů, které monetizuji přes PPC. Zaměřuji se stále na longtail, takže se mi aspoň u některých klíčových spojení daří získávat dobré pozice.

Za poslední dny se mi podařilo dostat se na kw „super fat blocker recenze“ bez propagace na první místo a navíc s hezkým náhledem (dnes z toho jsou desítky návštěv).

Tak kolik?

Ale teď už konečně k číslům. Jak to vypadalo s příjmy v srpnu konkrétně?

Celkem: 73 750 Kč

 • Sklik: 9 200 Kč
 • Adsense:  150 Kč
 • Perfect Money (affil na půjčky): 3 400 Kč
 • espoluprace (většina zisků z affilů na půjčky): 34 900 Kč
 • e-shop: 21 000 Kč
 • prodej reklamy:5 100 Kč

Už minule jsem tu psal o navýšení provize u Perfect Money na 480 Kč/konverzi. Nyní se mi provize ještě znovu zvedli a získávám tak 500 Kč/konverzi, takže přemýšlím, že zkusím přehodit reklamy zase u většiny webů přes provizní program Nejprovize.cz.

Srpen mě dost překvapil, ale podle aktuální situace to vypadá, že se v září takové překvapení opakovat nebude. Rozhodně se tak nechystám „usnout na vavřínech“, ale naopak mám energie a motivace mnohem víc 🙂

Články na podobné téma:

Share

10 Responses

 1. LukasP napsal:

  Hezký… Stabilní… V září mám zatím nějak zabržděné schvalování u Kredito a Zaplo u Espoluprace. V podstatě konverze od začátku roku mám vše pending. Jsem sám?

  • Radek napsal:

   Já mám sice konverze schválené i za předchozích pár dnů, ale mám jich tento měsíc mnohem míň, takže čekám nějaké doschválení…

   • Karel napsal:

    Mohu potvrdit že v září je espoluprace nějaká „divná“, příjem který se mi tam celý rok držel na +/- stabilních číslech se najdenou propadl o 50% … přitom ale traffik a další parametry vypadají stejně jako v předchozích měsících …?

 2. Poděs napsal:

  Že tě weby typu těch recenzí ještě baví 😀 Jinak pěkné příjmy, ať se daří.

 3. Jan Potůček napsal:

  Pěkné výsledky, ať se daří i nadále 🙂 Nezaznamenal jsi, kdy zhruba začal Seznam.cz přidávat ty sitelink odkazy u náhledu?

 4. Michal napsal:

  Ahoj Radku, gratuluji k pěkným výsledkům a přeji hodně zdaru i v dalších měsících! Mám dotaz – máš nějaké náklady na propagaci přes PPC a nebo na nákup odkazů? A nebo weby nijak takto nepropaguješ a odkazy nekupuješ?

 5. Andre napsal:

  E-shop máš hezký, zvlášť úvodní fotka se mi líbí. 🙂 A čísla jsou také dobrá, z toho by mohl být hodně seriózní byznys, ne?

 6. Toxx napsal:

  Ahoj, e-shop s longboady je tvůj vlastní nebo jde o přeposílání objednávek či dropshipping?

 7. Vlk napsal:

  Pěkné, jen tak dál – jsem zvědav na výsledky za Září.

 8. Mirek napsal:

  Je vidět že se daří 🙂 Kdy bude report za září? Apropo ty recenze tam vkládají lidi anebo je tvoříš sám?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *