Specialista na SEO, Radek Strouhal

Ti, kdo tuší kdo jsem, mě asi znají pod přezdívkou Fondil. Mám vystudované všeobecné gymnázium, které mě naučilo psát a počítat.

Po maturitě jsem se začal věnovat podnikání na internetu, které mě dneska živí.

Mým cílem není vydělávat hodně peněz na luxusní věci a konzumní životní styl. Vydělávání peněz mě baví a je to cesta, jak dosáhnout svobody a mít možnosti na to, abych změnil svět.

Podnikám formou one man show, pracuji sám na sebe a zatím žádné činnosti neoutsourcuji.

Když lidem říkám, že dělám internetový marketing, tak nikdo neví, co si pod tím má představit. Já v tom vidím propagaci webů/služeb, díky kterým získávám svoje příjmy. Živí síť webů, na kterých mám umístěné reklamy ať už formou Adsense, affiliate nebo přímým prodejem odkazů/bannerů.

Mojí starostí je nejen propagace těchto webů, ale také udržování co nejefektivnější ziskovosti. Protože svoji síť neustále rozšiřuji, velkou část mého pracovního zabere vytváření nových webů i s obsahem.

 • Weby vytvářím především díky redakčímu systému WordPress, se kterým se znám už několik let. Proto jsem si toto CMS zvolil jako jedno z témat, o kterých na seo blogu píšu. – články z kategorie WordPress
 • Návštěvnost mých webů je zajištěna hlavně díky přístupům z vyhledávačů. Snažím se dělat SEO a mít tak reklamu „zadarmo“.
  (Ne)optimalizace pro vyhledávače je dalším klíčovým oborem, kterým se zabývám. – články z kategorie SEO
 • V minulosti jsem měl několik menších internetových obchodů, díky kterým jsem získal aspoň začátečnické zkušenosti v tomto oboru.
  Můžu se tak podělit o své zkušenosti nejen v klasickém e-shopování, ale mám zkušenosti i s přeposíláním objednávek jak ze strany dodavatele, tak ze strany partnera. – články z kategorie Jak na internetový obchod

Kromě toho na blogu často píšu věci, které nejsou určené pouze pro čtenáře, které zajímá SEO či zisky z Adsense. Doufám, že mezi čtenáři jsou (anebo budou) lidé, které zajímá podnikání na internetu celkově, ať už to jsou programátoři, marketéři nebo copywriteři.

 


Kontakty:

SEO konzultant  Seopizza.cz
Island

Rozhovory se mnou:

Navštívené srazy, přednášky a kurzy (všechno na Vysočině, ve Žďáru nad Sázavou)


Moje weby

Mezi weby, kterém jsem v minulosti vytvořil a které můžu ukázat, patří například tyto stránky:

GoNow.is

Portál o Islandu v angličtině určený pro všechny cestovatele, kteří se na Island chystají anebo ho právě navštěvují. Cílem je mít zde katalog většiny služeb určené pro turisty (ubytování, restaurace, muzea…), itineráře v různých variantách a nejrůznější tipy pro cestovatele.

IslandBezCestovky.cz

Můj první cestovatelský web zaměřený pro všechny, kteří se chtějí vydat na Island. Online průvodce po Islandu pro každého, kde chce na cestách ušetřit a hledá všechny způsoby, jak toho dosáhnout.

PujceniautaIsland.cz

Pujceniautaisland.cz je webová stránka, která nabízí širokou škálu možností pronájmu automobilů v Islandu. Bez ohledu na to, zda plánujete dovolenou nebo podnikáte služební cestu, tato stránka vám umožní snadno a pohodlně najít a rezervovat auto, které vyhovuje vašim potřebám. S přehledným a intuitivním rozhraním si můžete vybrat z různých typů vozidel, včetně kompaktních aut, SUV, terénních vozů a mnoho dalšího.

PraceNaIslandu.cz

Nabídky práce v zahraničí, konkrétně na Islandu. Snažím se vybírat ty nejzajímavější nabídky práce ze všech různých zdrojů pro ty, kteří nemluví islandsky a chtějí si na tomto ostrově něco přivydělat. Nabídky práce najdete také na Facebookové stránce https://www.facebook.com/pracenaislandu/.

11 Responses

 1. Dobrý den,

  v brzké době plánujeme na našem blogu http://www.vceliste.cz/blog/ zveřejnit článek s velkým seznamem českých a slovenských zdrojů o SEO a internetovém marketingu. Protože si myslím, že vaše stránky přinesou našim čtenářům nové informace z těchto oblastí, ráda bych ho přidala mezi ostatní. Pokud byste s tím však nesouhlasili, zkontaktujte mě prosím v odpovědi na tento email a vaše stránky smažeme. Myslím ale, že uvedení vašeho webu v seznamu vám může pomoct získat nové návštěvníky. Pokud vám zveřejnění nevadí, budu vás informovat, až seznam se zmínkou o vašem webu publikujeme.

  S pozdravem

  Tereza Brousilová
  http://www.vceliste.cz/

 2. Rorert Chytil napsal:

  Dobry den,
  chtel bych se zeptat na moznost vyuky ci kratkeho rychleho zasveceni do wordpress API, tvorby pluginu a widgetu. Cena dohodou. Dekuji

  R.Ch.

 3. JR napsal:

  Ahoj

  Již nějaký ten pátek tvořím různé minisites. Vždy když si myslim, že vím co aktuálně platí na seznam tak během 14 dní vyjde nový algorytmus a všechny pozice co jsem pracne budoval jsou nenavrátně pryč. Celé prádzniny jsem ladil na podzim. Od září jsem chytl dobré pozice a výdělky šly konečně nahoru. Před prá dny přišel update a všechno popadalo. Od té doby Při tvoření nových stránek jsem zjistil, že stačí napsat text, hodit ho manuálně na indexaci a celkem slušně se zobrazuje … . Nadruhou stranu starší stránky nemají absolutně šanci i když na ně vedou odkazy a jsou dobře optimalyzováné. Chci se zeptat jak na tebe dopadl tehle update a jak děláš seo pro seznam?

  Díky moc za odpovědi (dyžtak mail) hledám někoho skym bych o těhlech věcech mohl mluvit a radit se.

 4. Petr napsal:

  Jo, vy jste originalni s Vasi domenou. Se mi to nejdriv libilo, jako chytre pomenovane, jednom jsem pak nasel tohle: http://pizzaseo.com

 5. Dan napsal:

  Ahoj, ze te rusim tady, ale nejde pridat recenzi na tvuj web s recenzemi 🙁 diky, dan

 6. Jakub napsal:

  Ahoj,

  vím, že jsi měl podobný problém a tak bych se tě rád zeptal jak jsi to vyřešil. Nejprve jsem měl napsaný Adsence účet na rodinného příslušníka (matka) – později jsem ho přepsal na sebe a došlo k zabanování po nějakém čase (cca půl roce). Jelikož měl můj bratr také Adsence účet, tak jsem jel Adsence na něho. Dneska mi napsal, že potřebuje zrušit živnost a mám si to přehodit zpátky na sebe nebo na někoho jiného.

  Jelikož, účet s mými údaji údaji k platbě (jméno, adresa, BÚ) byl zabanován, je rozumné přepsat účet na sebe či je lepší to převést na nějakého rodinného příslušníka s tím, že tedy údaje až na adresu budou stejné?

  Předem děkuji za odpověď
  J.Russ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *