Radek StrouhalTi, kdo tuší kdo jsem, mě asi znají pod přezdívkou Fondil. Mám vystudované všeobecné gymnázium, které mě naučilo psát a počítat.

Po maturitě jsem se začal věnovat podnikání na internetu, které mě dneska živí.

Mým cílem není vydělávat hodně peněz na luxusní věci a konzumní životní styl. Vydělávání peněz mě baví a je to cesta, jak dosáhnout svobody a mít možnosti na to, abych změnil svět.

Podnikám formou one man show, pracuji sám na sebe a zatím žádné činnosti neoutsourcuji.

Když lidem říkám, že dělám internetový marketing, tak nikdo neví, co si pod tím má představit. Já v tom vidím propagaci webů/služeb, díky kterým získávám svoje příjmy. Živí síť webů, na kterých mám umístěné reklamy ať už formou Adsense, affiliate nebo přímým prodejem odkazů/bannerů.

Mojí starostí je nejen propagace těchto webů, ale také udržování co nejefektivnější ziskovosti. Protože svoji síť neustále rozšiřuji, velkou část mého pracovního zabere vytváření nových webů i s obsahem.

 • Weby vytvářím především díky redakčímu systému WordPress, se kterým se znám už několik let. Proto jsem si toto CMS zvolil jako jedno z témat, o kterých na seo blogu píšu. – články z kategorie WordPress
 • Návštěvnost mých webů je zajištěna hlavně díky přístupům z vyhledávačů. Snažím se dělat SEO a mít tak reklamu „zadarmo“.
  (Ne)optimalizace pro vyhledávače je dalším klíčovým oborem, kterým se zabývám. – články z kategorie SEO
 • V minulosti jsem měl několik menších internetových obchodů, díky kterým jsem získal aspoň začátečnické zkušenosti v tomto oboru.
  Můžu se tak podělit o své zkušenosti nejen v klasickém e-shopování, ale mám zkušenosti i s přeposíláním objednávek jak ze strany dodavatele, tak ze strany partnera. – články z kategorie Jak na internetový obchod

Kromě toho na blogu často píšu věci, které nejsou určené pouze pro čtenáře, které zajímá SEO či zisky z Adsense. Doufám, že mezi čtenáři jsou (anebo budou) lidé, které zajímá podnikání na internetu celkově, ať už to jsou programátoři, marketéři nebo copywriteři.

Napište mi


Kontakty:

Rozhovory se mnou:

Navštívené srazy, přednášky a kurzy (všechno na Vysočině, ve Žďáru nad Sázavou)


Moje weby

Mezi weby, kterém jsem v minulosti vytvořil a které můžu ukázat, patří například tyto stránky:

IslandBezCestovky.cz

Můj první cestovatelský web zaměřený pro všechny, kteří se chtějí vydat na Island. Online průvodce po Islandu pro každého, kde chce na cestách ušetřit a hledá všechny způsoby, jak toho dosáhnout.

PraceNaIslandu.cz

Nabídky práce v zahraničí, konkrétně na Islandu. Snažím se vybírat ty nejzajímavější nabídky práce ze všech různých zdrojů pro ty, kteří nemluví islandsky a chtějí si na tomto ostrově něco přivydělat. Nabídky práce najdete také na Facebookové stránce https://www.facebook.com/pracenaislandu/.

JakNaCesnek.cz

Web o tom, jak vypěstovat ten nejlepší česnek. Protože jsem v minulosti dva roky česnek pěstoval, vím kde koupit sadbu, jaký český česnek je nejlepší a také to, zda existuje někdo, kdo v Česku výkup česneku nabízí.

Otevírací doba – kdy funguju?

 • Pondělí: 11:00 – 19:00
 • Úterý: 11:00 – 19:00
 • Středa: 11:00 – 19:00
 • Čtvrtek: 11:00 – 19:00
 • Pátek: 11:00 – 19:00
 • Sobota: DĚLÁM BLACKHAT SEO
 • Neděle: DĚLÁM BLACKHAT SEO