MFA šablona ke stažení zdarma

Už dlouho jsem nenapsal nějaký článek, který by měl pro čtenáře nějakou hodnotu a tak jsem se včera rozhodl, že sem dám něco, co snad někoho zajímat bude. Nedávno mi psal jeden Webtržník ohledně nastavení pozic Adsense a tak mě napadlo, že bych mohl upravit nějakou free WordPress šablonu a udělat ji „Adsense ready„.

Počáteční šablona, kterou jsem použil k úpravám je Nameless, která je ale bohužel se sidebarem, který nevyužívá widgety. Do šablony jsem něco přidal, něco odebral a výsledkem je tato MFA adsense ready šablona (náhled je na jedné z mých volných domén).

Nameless

Šablonu jsem nakonec upravoval nejen z hlediska výkonosti Adsense, ale taky aby byla celkově vhodná pro MFA. Proto jsem odebral velký nadpis, který zbytečně zabíral velkou část hlavičky a vložil tam místo toho ilustrační foto na téma webu. Fotka je v hlavičce kvůli náhledu, který se zobrazuje ve výsledcích vyhledávání u Seznamu. Pokud je web totiž jen textový, vypadá už na Seznamu podle fotky jako MFA.

Tuto fotku můžete měnit podle tématu MFA a mít tak vždy „originální“ design. Stačí změnit adresu v header.php (anebo přehrát obrázek images/header.gif).

Tagy H1 jsem nastavil tak, aby se týkali jednotlivých stránek, většinou totiž bývá H1 pro nadpis celého webu. Na index webu bych doporučil dávat samostatnou stránku, nenechávat tam zobrazování nejnovějších příspěvků. Hlavní strana totiž většinou získává nejvíc trafficu a ten potřebujete zpracovat lepší landing page a tou je právě jednotlivá stránka.

Adsense kódy se vkládají jednoduše. Jeden velký čtverec je horní plocha vždy pod nadpisem, druhý čtverec je pak na konci obsahu.

 • Adsense kód pro horní čtverec vkládejte do sponsors1.php
 • Adsense kód pro spodní čtverec vkládejte do sponsors2.php

Tato WordPress šablona není úplně perfektní, dá se ještě hodně upravovat ale to nechám na každém z vás. Tato verze úplně stačí pro menší několika stránkové MFA. Stačí tam naházet pár článků,  přidat obrázky, videa, udělat propagaci a můžete vydělávat.

[download id=“1″]

Články na podobné téma:

Share

10 Responses

 1. Ryuji napsal:

  Díky, zrovna jsem něco hledal a tohle úplně stačí, vyzkouším… 🙂

 2. Lukas napsal:

  Jak jednoduché se pak zdá „podníkání na webu“ :D…určitě vyzkouším.

 3. vB napsal:

  Máš ji už někde nasazenou? Jaké je CTR?

 4. Honza napsal:

  Moc díky za šablonu.

 5. TonyK napsal:

  Šablona vypadá docela sympaticky, hned ji někam plácnu 🙂

 6. Vyzkouším napsal:

  Šablona se bude hodit 🙂 To s tou index page je správný postřeh, v případě MFA je to tak určitě vhodnější.

 7. Pter napsal:

  Máte ji již někdo nasazenou? Jaké je CTR? Hodně se mi líbí její jednoduchost. Na druhou stranu strašně jednoduchá a barevně chudá. Jaké jsou výsledky?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *