Kde diskutovat o marketingu?

Kde diskutovat o marketingu?Nestává se mi sice poslední dobou často to, že by mi někdo psal mail s dotazem na radu týkající se optimalizace, pomoc s monetizací webu anebo s jinou otázkou.

I přesto si myslím, že je plno lidí, které zajímá, jak weby dělám já, jak je propaguji, kde beru odkazy a jak díky webům vydělávám. Většinou vám nikdo takové inside info nedá a vlastně ani já nechci konkrétně psát, co a jak dělám.

To však neznamená, že bych nechtěl pomoct nebo poradit těm, kteří s optimalizací či tvorbou webů začínají. Takoví lidé mi asi budou jen těžko konkurovat, takže mi nevadí, když jim prozradím alespoň principy a způsoby, jak dané činnosti provádím.

Na Facebooku ani na Twitteru ale není úplně ideální prostor pro takovou diskuzi a v komentářích se většinou věnujeme jen tématu článku. To (a taky prokrastinace) bylo důvodem proto, že jsem dnes nahodil „Questions and answers“ šablonu na subdoménu blogu.

Na adrese Otazky.seopizza.cz mi tak můžete položit dotaz, pokud se týká podnikání, online marketingu, monetizace anebo tvorby webů.

Pro položení dotazu i odpověď je zatím potřeba registrace (úprava šablony by byla moc náročná, nejsem tak dobrý programátor), což asi sice trochu zbrzdí počet otázek i odpovědí, ovšem doufám, že ne tak moc.

Registrace je naštěstí rychlá a není tam od toho, abych získal vaše emailové adresy (v adminu je ale uvidím). Můžete se ale klidně zaregistrovat pod falešným mailem i jménem, nevyžaduje se žádné odkliknutí potvrzovacího registračního odkazu v mailu.

Zatím na webu diskutují jen dva uživatelé /z jedné IP :)/, ale doufám, že tam nezůstanu sám a jak v pokládání dotazů, tak v odpovídání mě budou následovat další lidé.

Byl bych moc rád, kdyby o webu věděli i odborníci z každého oboru a občas taky odpověděli na nějakou otázku, protože se určitě hodí další pohled na věc.

Pokud vás něco zajímá, ať už o marketingu nebo o mém podnikání, budu rád, když přidáte otázku na web, budu se snažit odpověď na všechno, co vím.

PS: Pokud se nebojíte konkurence, můžete využít sekci Hodnocení webů a zeptat se na chyby a nedostatky vašeho webu. Za odměnu získáte dofollow odkaz 🙂

Přejít na Otazky.Seopizza.cz

Články na podobné téma:

Share

5 Responses

 1. Bleskovka napsal:

  Hodně štěstí ať se to rychle rozeběhne a najdou si tam cestu lidé, kteří mají co říci 😀
  Zkoušel jsem si uložit rss kanál, nefunguje – nevím jestli to je chyba nebo úmysl?

 2. Bleskovka napsal:

  Tak u tohoto RSS mi zase vadí 🙂 , že stahuje jen názvy topicu, položené otázky. Ale následující odpovědi už bohužel ne.

 3. Honza napsal:

  Díky těmto námitkám, bude RSS snad brzy lepší.

 4. Tricko napsal:

  Tiez si myslim,ze FB nie je velmi vhodny na diskusiu, este ten twitter ano, no potrebujete mat vhodnych ludi spojenych..ale snad sa vam projekt rozbehne 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *