Peace a love ve Zlíně

sraz-affilaku-zlinKdyž jsem začal jezdit do Zlína úplně poprvé, zajímal jsem se hlavně na přednášky, které organizuje TIC Zlín a pokud se nepletu, první přednáška, kterou jsem navštívil byla Manuele G. Nuněze (bloguje na http://manuelnunez.cz/), který mluvil o affilu.

Na sraz jsem dorazil společně s Radimem Sklenářem a naše trojka je tak od té doby takovým „affil jádrem“ dalších srazů.

Nejprve byli srazy spíš jen taková afterparty po přednáškách (vzpomínám třeba na tu s Michalem Rostockem), ale nyní už se scházíme i v jiný čas a začínáme si to tak organizovat sami.

Během mých cest do Zlína už jsem potkal několik super lidí a stejně tak tomu bylo i minulý pátek.

Březnový sraz affiláků ve Zlíně

Sraz byl tentokrát v novém podniku Fit Foodie. Kdyby byl tenhle podnik v Praze, tak je plnej veganský hipsterů, ale Zlín taková místa zatím neumí ocenit, tak tam bylo docela prázdno a opravdu nikdo si tam jídlo nefotil .

fit-foodie-zlin

První dva účastníci jsme byli já a Manuel, potom dorazil Radim s kolegou Petrem (jedni z mála, kterým je na srazech přes 30), kteří ve skupině zastupují role stařešinů 🙂

Než jsme ale stihli probrat, co je nového, co se komu podařilo a co ne, tak už dorazili další účastníci. Tentokrát přišli úplně noví lidé, které jsem dosud neznal.

Dorazil Vašek, který ve Zlíně provozuje restauraci, přemýšlí o onlinu a celkově mu je podnikání dost blízké, potom David, který dělá ve Zlínské agentuře Pria a zkouší dropshipping a potom kluci ze Zlína (Kuba a Radim), kteří mají ve Zlíně galerii a chystají internetový obchod.

Nejsme tedy jen „affiliate komunita“ ale každý z nás má trochu jiné zaměření, takže si můžeme poradit aniž bychom si přímo konkurovali.

Ve Fit Foodie se odehrávala první část srazu, ale protože jsme chtěli pivo a kuřácké prostory, část z nás se přesunula na do dalších prostor a část z nás se odpojila. Pokračovali jsme v baru Block 23, kde se odehrávala část minulých srazů. Mají tu super barmanky, takže se tam vždycky rádi vracíme.

After v klubu

Bohužel byl pátek a ne všichni jsme měli ubytování ve Zlíně, takže jsme se zase rozdělili a zůstali jsme už jen 4.  Sraz tak nějak plynule přešel v afterparty a protože jsme věděli, že bude v místním klubu párty se Smackem, vyrazili jsme i tam.

Zhruba ve 2 ráno jsme opouštěli klub a já už jsem se chystal, že se půjdu ubytovat, ale nakonec jsme after ještě protáhli a ještě s Manym a Vaškem jsme v nonstopce u posledního piva řešili business.

Mám tyhle srazy radši, než konference, i když jsem byl vlastně asi jen na jedné. Málokdy mě nějaká přednáška zaujme a mám radši networking a pokec s lidmi a právě díky našim srazům nemusím přečkávat přednášky, ale after a networking je vlastně hned.

Přemýšlíme tak o tom, že bychom dělali akce v nějaké pravidelné termíny i pro další lidi, mimo partu. Tady na Moravě moc affiláckých srazů není a pokud by byl zájem, určitě by stálo za to, začít tu něco dělat.

Zhruba v polovině května chystáme další sraz, affiláků ale i jiných lidí z oboru, takže pokud máte zájem, můžete určitě dorazit. Stačí když napíšete do komentářů, mě mailem na fondil@seznam.cz nebo se přidáte na Facebooku do skupiny Affil session Morava 🙂

Články na podobné téma:

Share

3 Responses

  1. Michal napsal:

    Příště dojedu a vezmu s sebou možná i dalšího týpka.

  2. Cestou napsal:

    Až kompletně přestaví a zrenovují Baťovy továrny až k Intersparu a hlavně zprůjezdní tak to bude skvělé.

  3. Tomáš napsal:

    Díky za info, určitě se na další akci objevím. Jsem s affilem v začátcích a rád se připojiím do komunity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *