Za týden na affil srazu ve Zlíně

affil-srazLidé z oboru affiliate a hlavně pak Pražáci určitě někdy slyšeli o affil čtvrtku, který se konával pravidelně každý týden (nevím jak je to teď) a sešla se tam vždycky skupina více či méně známých lidí z oboru.

Bohužel to mám do Prahy daleko a zas tolik mě to neláká, tak jsem zatím ani na jednom affil čtvrtku v Praze nebyl.

Od minulého roku ale občas jezdím do Zlína, kde se konají asi 4 zajímavé přednášky v roce, které jsou volně přístupné a vystupují zde (pro určitě) zajímavý hosté.

Přednáška + sraz affiláků

Právě příští týden, 1. prosince v úterý se bude konat další přednáška Michaela Rostocka Poplara.

Tohle je pro mě jeho nejoblíbenější přednáška – Alchymie úspěchu podnikání

viz další videa Michaela Rostocka Poplara v archivech na videa.seopizza.cz

Samotná přednáška probíhá od 16:00 a ta poslední trvala zhruba hodinku, možná o něco déle. Po přednášce ale chystáme znovu takovou malou afterparty a zároveň takový affil čtvrtek (tentokrát v úterý 🙂 ) na Moravě.

Zatím nás není mnoho a vystačíme si většinou s jedním stolem, ale snad se návštěvnost zvýší a přijedou i lidé z větší dálky.

Až doposud nebyla afterparty nijak officiální, takže zde neprobíhají žádné přednášky, prezentace a nikdo sraz nevede, jdeme prostě jen sednout na pivo a pokecat. Pro mě to ale vždycky supermotivační, navíc si udělám výlet do Zlína, který se mi  z českých měst zatím líbí nejvíc.

Pokud to nemáte do Zlína daleko a máte v úterý čas, stavte se na přednášku a na pokec. Můžete tam potkat Manuele Nuňeze (Twitter), Radima Sklenáře (Twitter), Lukáše Guryču (Twitter) a několik dalších lidí z oboru, kteří ale na Twitteru nepůsobí.

Tady ještě odkaz na novou affiliate skupinu na Facebooku pro tato setkání – https://www.facebook.com/groups/983805131665653/?fref=ts

Michal Rostock Poplar přednáška zlín

Články na podobné téma:

Share

3 Responses

  1. vB napsal:

    A ti kdo mají blíž do Žďáru nad Sázavou než do Zlína nebo do Prahy se mohou v pátek 11. prosince v 17.00 zastavit na setkání Markeťáků na Vysočině: http://www.marketacinavysocine.cz/filip-doskocil-jak-ucinne-propagovat-znacku-s-malym-rozpoctem/

  2. Ahoj, jen upravím, že Affiliate čtvrtek se koná každý první čtvrtek v měsíci na stejném místě v restauraci Zubajda kousek od Arbesova náměstí. Pokud zrovna člověk neví, tak na http://affiliatectvrtek.cz/ vpravo je vždy vypsán aktuální termín.

  3. Na příštím setkání jsem tam jako na koni. Jsem z Přerovák. //Daniel Hanuš (www.danielhanus.cz)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *