Peníze fakt leží všude

cinska-pujckaPokud na Facebooku sledujete soutěž Topaffilák, pak jste názor o tom, jak jsou peníze fakt snadno dostupné, určitě četli od Petra Balouna.

S Petrem určitě určitě souhlasím, protože sám vím, že si vybírám jen ty metody výdělku, které mě baví, ale je další spousta způsobů, jak se dá vydělávat přes internet.

Dneska se zase můžu pochlubit ukázkou z praxe, ale nepůjde o affilo katalogy, ale zase o půjčky 🙂

Nedávno jsem na Facebookové stránce tohoto blogu postoval příspěvek o tom, že jsou volné domény CinskaPujcka.cz a VietnamskaPujcka.cz a zároveň jsou v našeptávači a tyhle kws mají hledanost. Myslel jsem, že ještě v ten den domény někdo chytí a nahodí tam třeba leadgen, ale nestalo se tak ani po pár dnech. Trochu mě to překvapilo a tak jsem to zkusil sám.

Domény jsem registroval 24.10.2015 a 27.10.2015, takže to zatím ještě není ani měsíc. Investice 350 Kč.

Na doporučení Lukáše Kouckého teď zkouším affiliate síť Volsor.cz a tak jsem využil jedny z jejich nejkonverznějších šablon a nahodil je.

Teď už nemají „složité“ CMS, ale stáhnete si 2 HTML soubory, nahrajete je přes FTP třeba na Subreg hosting, který je zdarma a během 5 minut máte kompletní použitelnou landing page.

Do včerejška byli na obou doménách původní texty, včera jsem jen přidával kws, protože jsem weby přidával na Seznam.

Prozatím jsem nechtěl do tohoto testu moc investovat a tak jsem si podle doporučení Tomáš Dekana udělal popup, kterým jsem tahal traffic z mých jiných neziskových webů na landing page na Cinskapujcka.cz.

Popup vypadá takhle:

popup

Popup jsem nahodil na několik stránek, které nemonetizuji anebo monetizuji a stejně to nesype. Hned první den jsem tak na web dostal 200 lidí.

Bohužel to ale nejsou tak kvalitní návštěvníci, jako hledači půjček, kteří přijdou z vyhledávání. Mnoho návštěvníků se na web dostalo protože neuměli popup zavřít (obě odpovědi, jako ANO tak NE vás totiž přesměrují na půjčkoweb).

I přes nerelevantní traffic se občas nějaký návštěvník chytl a formulář vyplnil. A po 14 dnech mě na Volsoru překvapila konverze s nejvyšší provizí a vydělal jsem prvních 301 Kč. Postupně přibývají další provize a nyní jsem už na 881 Kč, takže se mi obě domény zaplatili (a to zatím aktivně funguje jen Čínskápůjčka.cz).

volsor

Samozřejmě je potřeba vzít v úvahu to, že mám základnu webů, na které jsem nasadil popupy, případně napsal článek a tak mám tenhle traffic vlastně zdarma. Tyhle weby ovšem často není obtížné vytvořit a dají se udělat docela levně.

Příkladem může být např. web Milujuserialy.cz. Jde na první pohled o seriálový weby, ovšem místo vložených videí mám v jednotlivých epizodách obrázky a ty přes zkracovač odkazují na stránku, kde se dá video přehrát.

Web běží na WordPressu, pokud s tím umíte, stačí nastavit design a začít web plnit. Není to nic náročného a dělám to většinou až „po práci“.

Dalším příkladem je web Sebordistillery.cz. Jde o finanční web, který je postavený na staré doméně, která má ranky. Takovou doménu si můžete najít přes Monitoruju.net, kde v archivu expirovaných domén kontrolujete, které doméně zůstaly ranky a je volná.

Pak stačí zase jen nainstalovat WordPress a naplnit web články. Mě se tenkrát nechtělo psát a rušil jsem nějaké starší finanční weby, tak jsem vzal texty odtud a staré weby smazal. Práce na webu trvala možná den až dva a dnes už tam pár desítek návštěv chodí a web vydělává prodejem článků, přes Adsense a využívám ho ještě k zobrazování popupu.

Samozřejmě jsou tohle minimální zisky, ale ne všichni chtějí vydělávat velké peníze a někomu stačí jen menší přivýdělek a právě tenhle způsob by mohl být docela snadnou cestou, jak si měsíčně pár tisíc vydělat.

Články na podobné téma:

Share

17 Responses

 1. Petr napsal:

  To s tím popup je ještě dobré, když vezmu, že dole je křížek. Osobně je ale hodně poznat, že ten popis v popup je smyšlený. Ale to s tím obrázkem na webu se seriály, který vypadá jako přehrávač, mě vždy strašně štval.
  Chápu proč je to tak dělaný, ale osobně takovýto web u mě nemá důvěru. Tedy už se na něj nevrátím.

  • Mara napsal:

   No, takový weby samozřejmě nejsou stavěný tak, aby byly krásný. Člověk co se shání po podobné půjčce je nejspíš stejně negramotný finančně, i technicky.

 2. Michal napsal:

  To nějak monetizuješ ty seriály přes ten zkracovač nebo jaký to má pro tebe význam?
  Jinak ty seriály by ti určitě více hodily jako affil na fileshare servery (uloz to má myslím nějaký affil, ale i jiní)

  • Radek napsal:

   Nn zkracovač je tam jen kvůli bezpečnosti, abych se mohl případně vymluvit na to, že já přímo na warez neodkazuju (ono to je asi dost slabá výmluva).
   Ten affil treba na Hellspy.cz bych měl nahodit, ale tenhle web je fakt mimo focus a vůbec se mi to nechce, tak to používám jen na takové testy, případně tam hodím bannery na Zefstyle 🙂

 3. UvCH napsal:

  takze vpodstate to nema ani nic spolecneho s tema dvema domenama ale proste jen si nahodil popup s pujckou na jine weby 🙂

  • Radek napsal:

   Je to jak píšeš, dost jsem odbočil od tématu 🙂 Ale věřím, že brzo budu moct napsat report, kde ukážu, že si ty domény vydělali sami na sebe třeba jenom přes SEO 🙂

 4. Ave napsal:

  „Samozřejmě jsou tohle minimální zisky, ale ne všichni chtějí vydělávat velké peníze…“

  tohle je celkem zvláštní myšlenka 🙂

  • Radek napsal:

   Máš pravdu, je to docela mimo. Přemýšlel jsem o tom pak a asi jsem měl napsat něco ve smyslu škálovatelnosti tohoto způsobu, takhle vlastně člověk začne na malých penězích, ale pokud je ta metoda funkční, může to promyslet, zvětšit a použít třeba u stovky webů nebo na jiných affilech…

 5. Tomáš napsal:

  „Makáš makáš? Jak pokračuješ na své cestě ke 100.000 Kč?“

  🙂

 6. Karlos napsal:

  Já bych chtěl být někdy svědkem toho, jak si Radek potřebuje půjčit někde 4000, aby něco zalepil, a teď jak lasička kmitá po těch webech, ze kterých lezou takový sračky.

  Trošku mě fascinuje, jak se takový děti jako je on s boostlým egem honěj po kvůli pár stovkám po lidech, který jsou existenčně na dně a chytají se čehokoliv.

  Tohle není nenávistnej, nepřejícněj ani škaredej koment někoho, kdo má dluhy nebo není úspěšněj, ale pouze uváha k diskuzi.

  • Radek napsal:

   Já teď přesně nevím, jak si to myslel ale zkusím to uhádnout. Tento týden jsem takto kmital 2x, ale já to půjčky samozřejmě nehledám přes SERP, ale jdu přímo k těm společnostem a snažím se jít ještě tam, kde zaplatím úrok 0 Kč nebo jen minimum (Kredito bylo výjimkou).

   U Volsoru už na morálku kašlu úplně, tam vidím jen čísla a je mi úplně jedno kdo si půjčí. Sice ty lidi na dně často znám i s okolí, ale moje emoce jsou v tomhle naprosto chladný, pokud to bude sypat, tak budu inzerovat 🙂

   Ale karma funguje i v tomhle a dost rychle a u mě snad i přesně. Loni o prázdninách jsem měl příjmy z Kredito24 a dalších půjčkoaffilů v desítkách tisíc a dost podobný částky jsem teď letos o prázdninách projel a já jsem teď zadlužennej 🙂

  • Mara napsal:

   Mně osobně přijdou půjčky jako hroznej shit – celkově. Ale když už je na tom někdo tak bídně (co se fin. gramotnosti i životní situace týče), že podobnou půjčku shání, stejně by si jí vzal jinde. Je to jen o tom, které weby se mu zobrazí přednostně a jak ho dokážou přesvědčit, aby si přes ně půjčku vzal. Jde tedy čistě o soupeření web vs. web, člověk si půjčku vezme tak jako tak.
   Horší jsou prodejci, co se ti vetřou domů a nějakým způsobem tě podělaj. Ty uvěříš, že je to pro tebe dobrý. To je špatný, nemorální. Protože sám bys na ty hovna ani nepřišel, jen tě někdo přesvědčí, že to je supr a ty mu na to kejvneš. A nemusej to bejt jen fin. produkty, ale i jiný předražený nesmysly. Případně to může bejt i podělávač důchodců, kterej ani reálně nic neprodává a jen je okrade.

 7. Tomáš napsal:

  Já s Volsorem ukončil spolupráci kvůli jejich smluvním pokutám ale když vezmu, že z 2255 návštěv si vygeneroval jen 800 stovek, tak je to bída. I když zase se ti tam dostává shit traffic…… ale i tak.

  • Radek napsal:

   Ten traffic je fakt dost shit, úplně netématické, mě překvapuje, že to občas dá takové leady.

 8. Jan Profík napsal:

  Jsou další konverze od Volsoru? 🙂

  • Radek napsal:

   Další konverze tam padli hned v dalších dnech a teď je zisk tohoto webu asi 1700. Naštěstí tam padají spíš ty dražší konverze, většinou Tier 1 nebo Tier 2, takže provize 150 – 300 Kč.

 9. Tomáš napsal:

  Radku co nějaké shrnutí 2015 bude?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *