Report příjmů za květen 2016

prehled-prijmuKdyž jsem dnes počítal všechny příjmy, které jsem za měsíc květen měl, částka mě samotného překvapila. Během května se mi nezdálo, že bych pracoval navíc, řekl bych, že jsem v květnu mohl mít i pod 100 pracovních hodin.

Díky prodeji 2 webů se mi podařilo dostat se hned v prvním týdnu května na zhruba 30 000 Kč a zhruba stejnou částku jsem vydělal za zbytek měsíce.

Hlavním příjem byl prodej webů, ale mezi ty klasické stabilní příjmy by se řadily příjmy z Adsense. Tam jsem od začátku roku vyrostl z lednových 4 700 Kč na zhruba 14 000 Kč.

Táhne to hlavně recenzní web a potom pár menších finančních MFA. Celkem jsou ale příjmy z Adsense rozloženy mezi 14 webů, nejlepší udělal cca 7000 Kč, nejslabší (tenhle blog) jen 171 Kč.

Na dalším místě jsou pak příjmy z e-shopu a z affilů na půjčky. Affil se od posledního měsíce trochu propadl, ale věřím, že v červnu už to zase bude lepší.

affiliate-marketingE-shop mi už takovou radost nedělá, tam jsem čekal trochu větší zisky, ale můžu si za to docela sám.

Nejedu tam vlastně skoro žádný marketing, protože mě to přestalo bavit a moc mě to nemotivuje.

Zkusím se na to ještě podívat, ale rozhodně to teď nechci mít jako hlavní podnikání.

Květen je letos první měsíc, kdy jsem měl příjem i z práce offline. Pro mě je to teda spíš terapie, ale lidi mi za to ještě platí, takže mi to aspoň nepřijde jako úplná ztráta času.

Celkem jsem měl cca 1500 Kč, za pár hodin pomáhání v prodejně zdravé výživy u mamky (můžu si taky založit Twitter účet jako ty hezký Vietnamky z večerek?) a pár hodin jsem byl pomáhat na zahradě.

Přehled příjmů za květen 2016

 • Adsense: 14 282 Kč
 • Affiliate: 12 300 Kč
 • E-shopy: 12 700 Kč
 • Prodej reklamy a ostatní příjmy: 22 100 Kč

Celkem: 61 300 Kč

[highlight]Ještě doplnění ohledně výdajů. Díval jsem se na Facebook reklamy a Sklik (jinde neinzeruju), tam jsou výdaje  cca 1 000 Kč. Pak už jen výdaje za domény + hostingy, jídlo a kofein (tam to bude víc než za marketing).[/highlight]

 

Články na podobné téma:

Share

14 Responses

 1. Celkem slušný skok proti minulému měsíci. Dobrá práce! 😉

 2. LukasP napsal:

  Pěkný, je vidět, že peníze se vydělat dají, trochu práce k tomu ale potřeba je. PS: Co jsi prodal za weby?

 3. Dav napsal:

  Kofein 😀 kolik si do nej vrazil? Jinak krasny cisla!

 4. Andre napsal:

  Pro mámu bys to měl dělat zdarma, ne? 🙂

  • Radek napsal:

   Teď už dělám 🙂 ale kdyby to bylo každej den, 3-4 hodiny tak už ti to vezme docela velkou část dnes a navíc ještě odpoledne, kdy posílám balíky. Tak je tam teď brigádnice a já pomáhám jen občas, dobrovolně a nezávazně 🙂

   • Záhradkár napsal:

    Já asi pět šest dnů v týdnu trávím na nové zahradě, kterou jsem si koupil, jako a) investici, b) terapii práce rukama, c) zdroj témat pro články na web (Adsense). Každý den jsem tam asi pět hodin a moc mi to pomáhá. Zdravá zelenina a ovoce je příjemným bonusem navíc 😉 Ale je fakt, že práce na zahradě, která mě baví, mě zdržuje od vydělávání peněz 😀

    • Radek napsal:

     Tohle je takovej můj malej sen 🙂 teď už taky zahradničím dost, tak 10 – 15 hodin týdně a je to hodně super, jenže se pak člověku už nechce tady do toho virtuálního světa, takže míň biz :/

 5. Alex napsal:

  Mám takový pocit, že cíle u eshopu moc nemáte nebo se pletu? Daří se, když se tomu nevěnujete a teď čtu, že Vás to už zase moc nebaví. Měl jsem dojem, že máte peníze ve skladu, takže nějaké baví/nebaví není rozhodující… Řešíte nějak na eshopu automatizaci nebo kde je zakopaný pes, že Vás to nebaví (nudná stereotypní práce, která se stále opakuje?) Nešlo by to vyřešit tou automatizací?

 6. Alex napsal:

  Oprava, daří se, když se tomu věnujete…

 7. panZero napsal:

  Příjem je to krásný, jen to hyzdí ty prodeje webů – bez nich už to tak hezky nevypadá ;-). Jinak u mě šlo do kytek skoro vše, kromě eshopu… http://panzero.blog.cz/1606/jak-si-stojim-s-online-podnikanim

 8. Marek napsal:

  Jaký pěkný Vietnamky z večerky? 😀

 9. tuu napsal:

  My chceme další reporty!!:(

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *