Report příjmů za září 2014

Snad každý den myslím na to, jaký článek bych dnes na blogu publikoval, ale bohužel se pak pustím do práce a končím prehled-prijmuunavený večer, kdy už pc nechci ani vidět, takže se toho nestihne a tak to jde den za dnem a nakonec je z toho měsíční pauza.

Teď to sice nemám o moc volnější, ale už přišel čas na to ukázat, jak mi to v září šlo nebo nešlo. Zatím to bude stále jenom přehled příjmů, i když bych rád ukázal i kam jdou moje výdaje, aby bylo vidět, že zas tolik peněz nemám 🙂

Září pro mě znamenalo docela pokles, ale je to spíš moji nedostatečnou aktivitou, než problémy s trafficem nebo s nedostatkem zákazníků.

V tomto měsíci jsem měl asi rekordní příjem z affilu u eSpoluprace, zatímco zisky z PPC šli trochu dolů.

Když jsem si včera dělal přehled zisků u jednotlivých webů, všiml jsem si, že něco vydělává i naše (já + partner/programátor) síť minileadgenů. Jde o jednostránkové weby pro určité kws nebo sady kws, zhruba vyladěné jen pro konverze.

Ukázka leadgenu

půjčka 30000 ihned

Bohužel má síť možná i přes 20 webů, nedařilo se mi věnovat každému dostatečně a tak jsou tam i weby, které jsou třeba rok bez konverze. Naštěstí se část z webů chytila a tak hodí třeba 1-2 konverzi (ještě že jsou ty rychlé půjčky tak dobře placené) bez práce.

Co mě těší je to, že půjčky se mi vyplácí i na obsahových webech, kde je zisk z PPC docela mizerný, ale díky pár konverzím se hned vyplatí takový web provozovat.

Přehled příjmů

 • Sklik: 8 600 Kč
 • Adsense:  150 Kč
 • Perfect Money (affil na půjčky): 3 600 Kč
 • espoluprace (většina zisků z affilů na půjčky): 46 800 Kč
 • e-shop: 15 000 Kč
 • prodej reklamy a ostatní příjmy (i z offlinu): 2 500 Kč

Celkem: 76 650 Kč

Je to tedy už druhý měsíc, co jsem se dostal přes 70k, což mě těší, ale už to není takový pocit jako poprvé. Můj cíl byl do konce roku zvládnout 100 000 Kč a tohle vyjde možná jen díky Vánocím v prosinci, zatím to tak nevypadá.

Podle hrubých přehledů za říjen to vypadá, že bylo září vrcholem roku a teď už to tak dobré nebude a asi bude mírnější propad.

Paradoxně mám teď s rostoucími příjmy větší problémy s cashflow (ještě že existují kreditky a kontokorenty).  Obvykle totiž neinvestuji vysoké částky a všechno si dělám sám, teď jsem ale zkusil outsourcing propagace a taky nakupuji více nasklad ( o eshopu chystám další článek), takže mi peníze leží v tom a já jsem zase na nule 🙂

Články na podobné téma:

Share

14 Responses

  • Radek napsal:

   No já už plátce nejsem, takže snad pohoda 🙂 Ale jestli budu muset být kvůli obratu, tak je to pěkně mrdat 🙂

 1. Martin S. napsal:

  Výsledek velice pěkný gratuluji! Doufám, že časem se na tvé hodnoty také dostanu. V létě to vypadalo nadějně ale po updatu algorytmu to je katastrofa. No musim prostě víc makat asi!

 2. LukasP napsal:

  Hezká čísla. Která půjčka ti funguje u eSpoluprace nejlépe? Používal jsem často Zaplo, kterou stopli a Kredito24, ale tam teď nejsou skoro žádné konverze. Ještě před měsícem jich padalo několik do měsíce. Ostatní půjčky jsem tam zkoušel jen okrajově.

 3. dysm. napsal:

  Kredito24 už je taky stopnutý, tak možná proto nepadaj konverze ;-). Jinak pěkný čísla, ikdyž neznáme náklady.

  • LukasP napsal:

   Z jakého zdroje tuto informaci máš? Kampaň je stále v nabídce kampaní a nepřišel mi žádný email o stopnutí. Ale situaci by to u mě vysvětlovalo.

   • dysm. napsal:

    Mail o pozastavení kampaně přišel 23.10., v systému už kampaň nevidím.

    • LukasP napsal:

     Mě přišel email akorát 20.10. s informace o vypnutí kampaně Zaplo. O kredito ani zmínka.

    • Radek napsal:

     Já ji ještě v nabídce mám a email o vypnutí nepřišel, ale konverze nejsou, za celý listopad jen 2 co čekají na schválení, takže přehodím traffic na něco jiného.

 4. LukasP napsal:

  Takže podle posledních zpráv, které mám je kampaň Kredito aktivní jen u těch, kteří dělali nějaké leady privátně. U ostatních je vypnuta. Pravděpodobně ale bude vypnuta pro všechny. Asi nějaký problém, který vysvětluje ten pád leadů. Co nasadíte místo Kredito? Co vám dobře konvertuje?

  • Radek napsal:

   Kredito24 mi zrovna jela nejlépe, měl jsem z ní tak 95% konverzí. Včera jsem to přehazoval a zkouším teď zas Perfect Money od Nejprovize, někde pak ještě VataOnline a Crediton přes eSpolupraci, tak uvidíme. Moc otestované to nemám, takže čekám horší výsledky než od Kredito24 :/

   • LukasP napsal:

    Mě jela nejlépe také Kredito a Zaplo. Obě jsou vypnuty. Dej si pozor na 14.11. kdy bude vypnuta kampaň Vata Online. Perfect Money mi vychází na cca 1 schválenou žádost z 15ti, takže taky hrůza. Volsor / Ledsor – nutné být plátcem DPH. Takže ve finančním segmentu bude teď asi chvíli krušno.

    • Radek napsal:

     No sakra, to nejsou informace, které jsem chtěl slyšet. Imho tam ještě zůstává Crediton a Půjčka7, ale ani s jednou nemám pořádné zkušenosti.
     Perfect Money mi taky nekonvertuje tak dobře jako konkurence, ale jsou pořád dost stabilní a mám u nich navýšené provize, takže to bude asi priorita, než vymyslím něco dalšího.

 5. Wolferine napsal:

  Jo cashflow je nekdy svine, nam ho ted rozhazuji dobirky…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *