Affiliate soutěž o 5 000 Kč

Affiliate soutěžDneska tu mám zajímavé info pro všechny, kdo dělají nebo by chtěli vyzkoušet affiliate spolupráci.

Teď před Vánoci totiž máte možnost vydělat nejen klasicky na provizích, ale můžete získat taky dalších 5 000 Kč, pokud budete patřit mezi dva nejlepší affiliate partnery.

Soutěž se týká provizního programu od Creactive, kteří se starají o propagaci e-shopů:

Jak můžete sami vidět, zboží mají v obchodech opravdu hodně, což je šance pro vás. Můžete díky tomu najít oblasti, kde ještě není taková konkurence a kde můžete i vy získat část z výdělků.

Protože se nejedná o nudné zboží (jako třeba bytové doplňky), můžete využívat plno různých prodejních kanálů, ať už jde o klasické affil odkazy z webů, PPC kampaně, emailing, propagace přes Facebook a další.

5 000 Kč pro dva nejlepší + poukaz na nákup

Soutěž probíhá od pondělí 19. listopadu, takže díky mé informaci máte před ostatními náskok 4 dny. To je dost času na vytvoření ministránek nebo nastavení PPC kampaní. Soutěž bude probíhat do konce roku, i když hlavní část konverzí bude určitě do Vánoc. Výhru 5 000 Kč získají dva affiliate partneři a to:

 • Partner, který dosáhne celkově největších prodejů v daném období
 • Partner, který dosáhne nejvyššího růstu oproti průměru v uplynulých dnech roku 2012 (leden-říjen)

Já osobně jsem zatím affiliate na tento typ oblečení nedělal, i když už jsme měli v minulosti rozjednanou spolupráci a chystali jsme se spustit partnerské dropshopy. Podle informací ze zákulisí tohoto programu ale vím, že se tam dají měsíčně vydělat částky v několika tisících, aniž byste se tomu museli věnovat na fulltime.

Za soutěží stojí a o program se stará Honza Tinka, se kterým se znám osobně a můžu ho určitě doporučit. Myslím, že vám rád poradí a půjde vám vstříc, pokud se chystáte vážně spolupracovat. To, že na affilu maká, jde vidět – kromě klasických bannerů nabízí třeba i produktové boxy.

Já jsem se do soutěže zapojit nechtěl, protože toho mám teď dost. Pak jsem ale zjistil, že cenu dostane i partner, který dosáhne nejvyššího růstu a to by nemuselo být zase tak obtížné. Přeci jen bude soutěž známá jen mezi pár lidmi a ne každý se do toho hned pustí. Pokud vás soutěž zaujala, na nic nečekejte a zaregistrujte se do affilu ještě dnes.

Registrace do affiliate programu (bez affil ID)

Články na podobné téma:

Share

5 Responses

 1. Tomáš napsal:

  Děkuji za článek. Pro mě za mě bych se jako odměnu registroval přes tvůj affil link. Vůbec nic proti tomu nemám a neznám důvod, proč by to jiným mělo vadit.

 2. Pan půjčka napsal:

  Je to náhoda, ale zrovna dnes spouští svoji affiliate soutěž i Trikator, před chvilkou mi o tom došlo info na mail od Francese…

 3. Honza napsal:

  Hezký tip, zkusím to a uvidíme 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *