Tip na affiliate program na trička

trickomanieUž nějakou dobu jsem tu nepsal nic o zajímavém affiliate programu a nedávno jsem dostal tip na jeden pro mě docela nový a neznámý partnerský program k eshopu Trickomanie.cz.

Jde o obchod podobný Trikatoru, kteří mají taky affil, kde se prodávají zábavná trika s potiskem (text nebo obrázek).
Trička a vůbec obor zábavy zrovna není téma, do kterého bych dělal a mohl levně sehnat hodně trafficu, ale pokud bych měl seriálový web, facebook stránku nebo třeba videoserver, určitě bych tam zkusil bannery nebo popup okna TrickoManie hodit.

Líbí se mi landing page = produktová stránka, kde jsou velký produktový fotky, přehledný výpis výhod při nákupu a trička jsou navíc za dobrou cenu.

Teď něco k samotnému affilu:

 • provize 25 %
 • bonus při registraci 100 Kč
 • cookies na 60 dnů
 • výplata od 500 Kč
 • běží na Affilboxu
 • aktuálně tam až do prosince probíhá soutěž o iPhone, kterou podle mě můžete vyhrát. Protože jde o relativně novou affil síť, nebudou tam velcí affiláci a na vítězství vám bude stači méně konverzí
 • podle informací z eshopu se chystá rozšíření nabídky a také vlastní creator pro trička, takže tu určitě budou další lákadla pro zákazníky

Pokud máte použitelný traffic nebo chuť zkusit affil a hledáte vhodný program, TrickoMania.cz určitě nevypadá špatně a za zkoušku stojí.

 

Registrace do affialite programuPodívat se na obchod

 

 

Články na podobné téma:

Share

5 Responses

 1. Poděs napsal:

  No vidíš, affil linkem už jsi mohl něco vydělat 😀

 2. Peter napsal:

  vdaka za tip, idem to skusit 🙂

 3. Dobrý den , omlouvám se že píši zde , ale máme taky svůj affil máme na výběr třeba za klik 0.50 Kč nebo i dva e-shopy na jednom je 7 % a na druhém je 10% stále nabíráme nové inzerenty takže plánujeme velký výběr. Kdo by se popřípadě chtěl i zapojit jako inzerent není problém se domluvit. Jinak přeji mnoho výdělků.

  Kontakty : miroslavhruska@spkfinance.cz
  affil web : http://c736.affilbox.cz

  Děkuji a ještě jednou se omlouvám
  Miroslav Hruška

 4. Vlk napsal:

  My taky uvažujeme o spuštění affiliate, ale prvně musíme dořešit právní stránku věci a nejlépe pořídit vlastní tiskárnu – no uvidíme:)

 5. Co se týká podmínek i přístupu affiliate manažera, tak je program Tričkománie opravdu solidní. Bohužel dobré podmínky ani přístup nenahradí kvalitní motivy triček a konvertující eshop, takže zatím je program docela zklamání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *