Affiliate programy na SMS půjčky – srovnání

Affiliate programy na SMS půjčkyV poslední době se věnuju hlavně webům, které mi vydělávají na affiliate programech, protože v PPC nemůžu využívat Adsense, tolik mě to neláká.

Zaměřil jsem se na obor krátkodobých půjček v hodnotě pouze několika tisíc korun například když lidem chybí před výplatou. Tyto půjčky u nás poskytuje množství firem, část z nich má také affiliate. Právě jejich krátké srovnání jsem dnes připravil.

Ferratum u Adbenefitu

Velmi častou půjčkou, která je affiláky propagovaná je Ferratum půjčka. Provize za ni můžete dostat u sítí Adbenefit.cz a eSpoluprace.cz. V síti Adbenefit jsou dvě varianty (a třetí pro VIP).

 • Standardní varianta nabízí 250 Kč za nového klienta a 70 Kč za opakovaného klienta, který si vezme Ferratum půjčku.
 • Adbenefit nabízí i variantu jednotné provize, kdy dostanete v obou případech (nový i stálý zákázník) 150 Kč/konverzi.

Podle mých konverzí z minulého roku, jsem měl většinou půjčky od nových klientů, kteří ještě v databázi Ferratum nebyli, takže bych asi doporučil první variantu.

Mají i formulář bez loga Ferratum, ovšem všechny nabízené formuláře jsou v barvách Ferratum, takže ne vždy zapadnou do vašeho designu.

Ferratum u eSpolupráce

Provizní síť eSpoluprace.cz má také mezi programy Ferratum půjčku. Nabízí pouze jednu verzi a to 150 Kč/konverzi. Všechny iframy jsou bez loga, takže zapadnou i do designu, který nepřipomíná web Ferratum. Kromě iframů je dostupné také množství bannerů.

Tento affiliate jsem u nich nezkoušel, takže bohužel nemám žádná data.

Crediton – vlastní affiliate program

Dalším poskytovatelem SMS půjček je firma Crediton. Crediton má svůj affiliate program na systému Post Affiliate Pro, který najdete na crediton.postaffiliatepro.com. Od začátku dubna jsou navýšené provize na 500 Kč za konverzi, předtím to bylo 250 Kč. Crediton zatím iframe nemá (ale prý už ho chystají), zatím mají jen bannery + textové odkazy.

Nedávno tam asi docházelo ke změnám affil manažera, takže pokud jste měli problémy a Crediton s vámi nekomunikoval, zkuste to teď.

Crediton u eSpolupráce

U eSpoluprace najdete kromě Ferratum také Crediton. Forma provize je zde ale jiná, partner získá 50 Kč za každého registrovaného uživatele. Pokud během měsíce zvládnete více než 50 registrací, zvýší se vám provize na 60 Kč/registraci.

Touto formou jsem občas něco vydělal, ale neměl jsem to jako primární kampaň, affiliate odkazy jsem dával pouze přes klíč. slovo Crediton do článků v mých finančních magazínech.

Perfect Money u Nejprovize.cz

Mým favoritem a oblíbenou affiliate sítí je Nejprovize.cz, přes kterou lze propagovat půjčku Perfect Money. Ta je sice jen do 5000 Kč, ovšem za nového zákazníka, který si přes vás půjčí získáte 325 Kč. Výkonnější partneři se pak mohou dostat až na 400 Kč/konverzi a to pokud zvládnou více než 30 konverzí za měsíc.

Affiliate na půjčku Perfect Money teď využívám nejvíc a z tohoto programu mám nejvyšší příjmy.

[box]

Ukázka:

[/box]

 

VataOnline u eSpolupráce

Půjčka VataOnline funguje formou affilu u eSpoluprace velmi podobně jako affil na Crediton – dostanete 50 Kč za každý vyplněný registrační formulář. U této kampaně jsou dostupné pouze bannery, ne iframe a nesmí se využívat emailing.

Nevypadá to špatně, rozdíl oproti konkurenci je však v tom, že VataOnline ověřuje příjmy, takže nemůžete cílit na nezaměstnané a podobné nízkopříjmové skupiny.

Omegapujcka.cz

Nedávno jsem se dozvěděl o tom, že jeden z dalších poskytovatelů úvěrů – Omega Financial – spustili affiliate program pro jejich Omega půjčku.

Registraci jsem prováděl až dnes a zatím nemám účet schválený, takže nevím, jak přesně to tam funguje.

Dostupné budou pravděpodobně bannery a textové odkazy, iframe zatím ne. Provize je 250 Kč za nového zákazníka, 100 Kč za stálého. Navíc dostanete bonus za registraci 100 Kč.

[poll id=“8″]

Články na podobné téma:

Share

23 Responses

 1. Martin Tuma napsal:

  Omega má velikánský iframe přes celou stránku, co vypadá asi jako u Perfect Money jejich stránka, kde se vyplňují zbývající údaje o žadateli.
  Připrvuju na něj web, tak uvidíme, jak bude fungovat 🙂

  • Radek napsal:

   Díky za info, to z něj dělá ještě zajímavější affil (minimálně pro mě) 🙂

   • Martin Tuma napsal:

    Nebydlíš náhodou někde kousek od Brna? (Něco mi říká, že jsem někde viděl, že jo) Již delší dobu hledám někoho, s kým bych se mohl třeba v Brně sejít a probrat pár věcí a prostě celkově pokecat nad affilem.
    Kdyby si měl někdy chuť, nebo zájem. Napiš maila a domluvíme se.

   • TonyK napsal:

    Omega iFrame vypada pekne, ale nejak mi to nekonvertuje a po pravde receno nevim proc.

    • Mini napsal:

     Aby naskočila ve statistikách konverze u Omega půjčky, je potřeba ze strany klienta dokončit registraci potvrzením SMS PINu. Takže je možné, že konverze budou sice naskakovat mnohem pomaleji než jinde, ale bude větší procento schválených. Nevím, zatím testuji, takže jen úvaha…

 2. Mini napsal:

  Omega půjčka má také iframe a teď již ve třech rozměrech.
  680px 600px 460px

 3. TonyK napsal:

  AdBenefit funguje dobře, ale má problém v tom, že jejich iframce je považován za phishing. http://404m.com/2013/04/09/adbenefit-a-problem-s-iframe/

  • vB napsal:

   Už ne. Včera přišlo mailem:

   Google již potvrdil, že žádnou podvodní techniku nepoužíváme a od včerejšího večera jsou již všechny trackovací odkazy AdBenefitu funkční.

   Všem partnerům moc děkujeme za pochopení a trpělivost.

 4. George napsal:

  To hlasování je hloupý, že můžu vybrat jen jednu možnost? To tam raději měl být radio než checkbox, ale stejně co mám hlasovat když používám více programů? 😉

 5. Filius napsal:

  Super, díky za srovnání. Mám pár vhodných webů vhodných a hledal jsem nejlepší systém.

 6. Vagabund napsal:

  Kolik musíte mít webů, aby se affilem v téhle oblasti dalo živit? Myslím opravdu živit, ne si jednou za čas vydělat na novej mobil?

  • Radek napsal:

   Asi by úplně stačil jeden leadgen web, který postavíte podobně jako web Omegapůjčka – horní část stránky bude vypadat vždy jako landing page a dole se bude měnit obsah pro vyhledávače podle toho, jakou stránku (a pro jaký kw) je text určen.

 7. Aleš napsal:

  Omegapujcka.cz vypada dobre, navic ted zvedla provizi na 330,-

 8. Aleš napsal:

  Perfect money se mi taky líbí, ale ani trochu se mi nelíbí obchodní podmínky jejich provizního programu, hlavně bod č. 4…

  http://nejprovize.cz/op.pdf

 9. janek napsal:

  Osobně používám Adbenefit, ještě vypadá dobře Perfect money

 10. Marta H. napsal:

  Dobrý den,

  ráda bych Vás poprosila o aktualizaci informací o naší společnosti:
  Dalším poskytovatelem SMS půjček je firma creditON. CreditON má svůj affiliate program na systému Post Affiliate Pro, který najdete na crediton.postaffiliatepro.com. Od začátku dubna jsou navýšené provize na 500 Kč za konverzi, předtím to bylo 250 Kč. CreditON již má svůj iframe skrze který si můžete vydělat až dvojnásobek ve srovnání s konkurencí. Náhled iframe naleznete zde: https://www.crediton.cz/iframe/.

  Předem děkuji.

  S pozd

 11. Jiří napsal:

  Zdravím, chtěl bych se zeptat, jaké máte schvalovatelnosti u těchto programů? Zejména by mě zajímala omega půjčka a ferratum půjčka.

  • Radek napsal:

   U Ferratum je to špatné, moc trafficu tam neposílám, ale konverze minimální (u Adbenefitu). Omega půjčka je na tom líp, tam mám ze 30 žádosti zak 5-6 schválených 🙂

 12. Díky za přehled. Náhodou jsem narazil na OmegaPůjčku, kterou na svym webu ještě nemam, ale nemůžu se dočkat schválení účtu. Nevíš jestli affil na Omega půjčku pořád funguje?

 13. VATAonline . nový affiliate program:
  – provize 100 Kč
  – bannery, text. odkazy
  – k dispozici informační zázemí: statistiky půjček, modelové příběhy klientů

  http://partner.vataonline.cz/prihlaseni/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *