10 nejčtenějších článků na webu

Je to už něco přes rok, co jsem vydal první článek na tomto blogu. I s tímto příspěvkem jich bude dohromady už 60 a tak jsem se rozhodl, že vyberu desítku nejčtenějších pro ty, kteří celý blog nečetli.

10. The story of GrowIt.cz

Článek o mém jediném dlouhodobě funkčním e-shopu, který jsem kdysi vlastnil. O tom, jak „málo“ stačí k tomu, abyste rozjeli svůj vlastní e-shop a co všechno je potřeba vyřešit a ohlídat.

9. Konečně pořádný affililiate program

Představení affiliate programu e-shopu Andropharmia.cz, který se zaměřuje na prodej výživový doplňků (hubnutí, problémy erekce, růst svalové hmoty, …). Bylo to ještě v době, kdy jsem se se affilu tolik nevěnoval a měl jsem účet u Adsense.

8. 7 tipů na vyšší výdělky u Adsense

Tipy pro ty, kteří využívají Adsense (nebo Sklik) a rádi si ladí své jednotky k maximální efektivitě. Jak umisťovat reklamy a co si vychytat, abyste na PPC vydělávali co nejvíce.

7. Začínám s emailingem: Získávání kontaktů

Můj pohled na to, jak se dá docela jednoduše začít testovat emailing a jaké nástroje k tomu využít, i když nechcete za nic platit.

6. Posilování pro ajťáky

Tak trochu netématický článek pro ty, kteří nechtějí vypadat jako klasičtí kluci od počítačů a chtěli by zkloubit posilování s prací. Jednoduchý a efektivní trénink na to, jak si udržet největší svalové partie v kondici.

5. Proč je lepší dělat propojené weby?

Pokud se chystáte rozjet větší počet MFAček, doporučuji vám zaměřit se na jeden obor a dělat tématické weby. Výhod to má několik, některé z nich najdete právě v tomto článku.

4. 12 blogů, které ještě neznáte

Seznam na pár nových blogů, které vznikly anebo jsem je objevil teprve nedávno. Většino jsou blogy zaměřeny na podnikání přes internet anebo SEO.

3. Jaké to je dostat BAN na Adsense?

Jedna z nejnepříjemnějších situací v online podnikání bylo právě zablokování mého Adsense účtu. Jak a proč k tomu došlo a jaké byly moje pokusy o odvolání?

2. Doporučené blogy o podnikání

Hlavní seznam blogů, které píšou o podnikání jak offline, tak online a stojí za to, je číst. Mnohé z nich určitě znáte, ale možná tam narazíte na blog někoho, koho jste vůbec neznali.

1. Jak získat zpětné odkazy zdarma?

Není to sice jako e-book Michala Kubíčka, ale i já jsem dal dokupy svůj seznam tipů na to, jak získat zpětný odkaz, aniž byste za něj museli přímo platit. Úplně zadarmo to totiž nikdy není, vždycky to bude stát minimálně váš čas.

Články na podobné téma:

Share

1 Response

  1. Aidam napsal:

    Ten přehled byl dobrý nápad, pár článku mi uteklo 🙂 Tak jako tak – měl bys psát více, tvoje články si vždycky rád přečtu Radku. Ale tak nějak mi tu chybí ta pizza v logu, který byla ve staré šabloně 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *